OPI Nail Envy

zpevňující lak pro suché a křehké nehty

OPI Nail Envy zpevňující lak pro suché a křehké nehty
OPI Nail Envy zpevňující lak pro suché a křehké nehty
OPI Nail Envy zpevňující lak pro suché a křehké nehty
OPI Nail Envy zpevňující lak pro suché a křehké nehty
15 ml

Kód: OPI1681 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis kosmetiky OPI Nail Envy

Popis:
OPI Nail Envy zpevňujicí lak je záchrana pro suché a křehké nehty.  Zázrak pro namáhané nehty hydratuje a vyživuje, čímž předchází lámání a praskání nehtů. Díky vitaminu C a E jsou nehty pružné, posílené a odolnější vůči vnějším vlivům a nepříznivým podmínkám. OPI Nail Envy zpevňujicí lak pro suché a křehké nehty dodává vašim rukou zdravý a pěstěný vzhled, který vám bude každý závidět.

Účinky:

  • udržuje pružnost
  • zpevňuje
  • hydratuje
  • vyživuje
  • chrání před praskáním a lámáním nehtů

Složení:

  • vitamin C a E – chrání a posiluje odolnost nehtů

Jak aplikovat:
Lak naneste na nehty několika jemnými tahy. Nechte důkladně zaschnout.

O značce OPI

Profesionální nehtová značka OPI je exkluzivně zaměřena na kvalitní manikúru a pedikúru, která je vhodná pro domácí i profesionální použití a je doslova průkopníkem v péči o nehty.

Značku OPI založil George Schaeffer v Los Angeles v 80. letech a první produkty byly určeny k profesionální aplikaci v nehtových salonech. Během několika let se ale laky na nehty značky OPI dostaly i do domácností a dnes je OPI celosvětovým lídrem v péči o nehty.

V jejím sortimentu naleznete nejen velké množství barevných laků v různých odstínech, ale také oblíbené pečující laky na nehty a další pomůcky a výrobky, které jsou navrženy pro dokonalou péči o vaše ruce a nohy. Díky značce OPI budou vaše nehty vždy vypadat dobře a upraveně jako ze salónu. Produkty OPI nejsou testovány na zvířatech.