Skip to main content

OPIInfinite Shine Malibu lak na nehty s gelovým efektem

OPI Infinite Shine Malibu lak na nehty s gelovým efektem
OPI Infinite Shine Malibu lak na nehty s gelovým efektem

Lak s gelovým efektem bez použití LED lampy zajistí oslnivě lesklou manikúru.

12 odstínů inspirovaných losangeleskými plážemi, západy slunce a přímořskou atmosférou. Objevte letní kolekci značky Opi Malibu. Lak na nehty Opi Infinite Shine Malibu vyniká gelovým povrchem s vysokým leskem a výdrží až 11 dní. Vytvořte si perfektní manikúru v pohodlí domova bez nutnosti použití LED lampy. 

Vlastnosti: 

  • kolekce Malibu pro léto 2021
  • 12 odstínů v trendy barvách
  • vzhled gelové manikúry bez použití LED či UV lampy
  • oslnivý lesk, odolnost a dlouhotrvající výdrž
  • snadné nanášení a odstranění laku

Jak aplikovat:
Základem jsou odmaštěné a čisté nehty a také nanesení podkladové báze OPI Infinite Shine. Poté aplikujte preferovaný barevný lak a po zaschnutí sáhněte po krycím laku OPI Infinite Shine.

Vlastnosti

Odstín
nude
Typ laku
gelový
Efekt
dlouhotrvající

Profesionální nehtová značka OPI je exkluzivně zaměřena na kvalitní manikúru a pedikúru, která je vhodná pro domácí i profesionální použití a je doslova průkopníkem v péči o nehty.

Značku OPI založil George Schaeffer v Los Angeles v 80. letech a první produkty byly určeny k profesionální aplikaci v nehtových salonech. Během několika let se ale laky na nehty značky OPI dostaly i do domácností a dnes je OPI celosvětovým lídrem v péči o nehty.

V jejím sortimentu naleznete nejen velké množství barevných laků v různých odstínech, ale také oblíbené pečující laky na nehty a další pomůcky a výrobky, které jsou navrženy pro dokonalou péči o vaše ruce a nohy. Díky značce OPI budou vaše nehty vždy vypadat dobře a upraveně jako ze salónu. Produkty OPI nejsou testovány na zvířatech.