OPIInfinite Shine Hollywood lak na nehty s gelovým efektem

OPI Infinite Shine Hollywood lak na nehty s gelovým efektem
OPI Infinite Shine Hollywood lak na nehty s gelovým efektem

Oslnivě lesklé nehty s gelovým efektem po dobu až 11 dní bez nutnosti použití lampy.

Vytvořte si perfektní manikúru z pohodlí domova. Lak s gelovým efektem OPI Infinite Shine Hollywood s technologií ProStay ve třech krocích s leskem a vydrží po dobu 11 dní katapultuje péči o nehty na ještě vyšší úroveň. Kolekce OPI Hollywood překvapí zářivými a nepřehlédnutelnými odstíny. Který z nich se strefí do vašeho vkusu?

Vlastnosti:

  • vzhled gelové manikúry bez použití LED či UV lampy
  • oslnivý lesk a pestrý výběr odstínů pro každou příležitost
  • odolnost a dlouhotrvající výdrž

Jak aplikovat:
Základem jsou odmaštěné a čisté nehty a také nanesení podkladové báze OPI Infinite Shine. Poté aplikujte preferovaný barevný lak a po zaschnutí sáhněte po krycím laku OPI Infinite Shine.

Vlastnosti

Odstín
růžový
Typ laku
gelový
Efekt
dlouhotrvající

Profesionální nehtová značka OPI je exkluzivně zaměřena na kvalitní manikúru a pedikúru, která je vhodná pro domácí i profesionální použití a je doslova průkopníkem v péči o nehty.

Značku OPI založil George Schaeffer v Los Angeles v 80. letech a první produkty byly určeny k profesionální aplikaci v nehtových salonech. Během několika let se ale laky na nehty značky OPI dostaly i do domácností a dnes je OPI celosvětovým lídrem v péči o nehty.

V jejím sortimentu naleznete nejen velké množství barevných laků v různých odstínech, ale také oblíbené pečující laky na nehty a další pomůcky a výrobky, které jsou navrženy pro dokonalou péči o vaše ruce a nohy. Díky značce OPI budou vaše nehty vždy vypadat dobře a upraveně jako ze salónu. Produkty OPI nejsou testovány na zvířatech.