OPIInfinite Shine 2 Limited Edition lak na nehty s gelovým efektem

OPI Infinite Shine 2 Limited Edition lak na nehty s gelovým efektem
OPI Infinite Shine 2 Limited Edition lak na nehty s gelovým efektem

Lak na nehty Opi Infinite Shine je revolucí v lakování nehtů. Zaručuje dlouhotrvající a intenzivní lesk. Jen vy rozhodnete, kdy se chcete lesku zbavit, lak vydrží až 10 dní. Pro dosažení takového lesku už nemusíte používat UV ani LED světlo.

Jak aplikovat:
Naneste na nehty ve třech krocích. První vrstvou vytvoříte podklad. Poté ve dvou tenkých vrstvách zaručíte správnou barvu a poslední vrstva přinese požadovaný lesk.

Vlastnosti

Odstín
fialový
Typ laku
gelový
Efekt
lesklý, dlouhotrvající

Profesionální nehtová značka OPI je exkluzivně zaměřena na kvalitní manikúru a pedikúru, která je vhodná pro domácí i profesionální použití a je doslova průkopníkem v péči o nehty.

Značku OPI založil George Schaeffer v Los Angeles v 80. letech a první produkty byly určeny k profesionální aplikaci v nehtových salonech. Během několika let se ale laky na nehty značky OPI dostaly i do domácností a dnes je OPI celosvětovým lídrem v péči o nehty.

V jejím sortimentu naleznete nejen velké množství barevných laků v různých odstínech, ale také oblíbené pečující laky na nehty a další pomůcky a výrobky, které jsou navrženy pro dokonalou péči o vaše ruce a nohy. Díky značce OPI budou vaše nehty vždy vypadat dobře a upraveně jako ze salónu. Produkty OPI nejsou testovány na zvířatech.