OPI France Collectionlak na nehty

OPI France Collection lak na nehty
OPI France Collection lak na nehty
odstín Tickle My France-y 15 ml

Kód: OPI1195 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu OPI France Collection

Popis:
Inspirujte se francouzským podzimem a vyzkoušejte laky OPI France Collection. Elegantní zemité odstíny okouzlí nejen vás, ale i vaše okolí.  Kvalitní složení proslulé značky OPI zaručí bezchybnou výdrž laku celý jeden týden. Propracovaná textura laku perfektně přilne k nehtu a vytvoří rovnoměrné a intenzivní krytí.

Účinky:

  • intenzivní sofistikované odstíny
  • rychlé schnutí
  • vynikající odolnost laku vůči poškození
  • speciálně navržený štěteček

Jak aplikovat:
Pro co nejlepší výsledek použijte nejdříve podkladový lak a až po jeho zaschnutí aplikujte barevnou vrstvu OPI laku. Následně použijte vhodný nadlak pro ochranu barvy a dlouhou výdrž.

O značce OPI

Profesionální nehtová značka OPI je exkluzivně zaměřena na kvalitní manikúru a pedikúru, která je vhodná pro domácí i profesionální použití a je doslova průkopníkem v péči o nehty.

Značku OPI založil George Schaeffer v Los Angeles v 80. letech a první produkty byly určeny k profesionální aplikaci v nehtových salonech. Během několika let se ale laky na nehty značky OPI dostaly i do domácností a dnes je OPI celosvětovým lídrem v péči o nehty.

V jejím sortimentu naleznete nejen velké množství barevných laků v různých odstínech, ale také oblíbené pečující laky na nehty a další pomůcky a výrobky, které jsou navrženy pro dokonalou péči o vaše ruce a nohy. Díky značce OPI budou vaše nehty vždy vypadat dobře a upraveně jako ze salónu. Produkty OPI nejsou testovány na zvířatech.

Recenze OPI France Collection