OPI Euro Centrale Collectionlak na nehty

OPI Euro Centrale Collection lak na nehty
OPI Euro Centrale Collection lak na nehty
odstín Can't Find My Czechbook 15 ml
139

Kód: OPI1281 | Více než 5 ks skladem
1
U Vás kurýrem PPL
úterý 31. 3. 2020

Popis produktu OPI Euro Centrale Collection

Popis:
Jedinečná a různorodá! Přesně taková je kolekce OPI Euro Centrale Collection. Nevšední kolekce plná barev oslavuje specifičnost střední Evropy. Klasika se mísí s moderním uměním, studené odstíny s teplými. Střední Evropa prostě znamená mix všeho, co máme rádi.
Nechte se i vy zlákat těmito barvami, které jinde jen tak lehko nenajdete.

Účinky:

  • vysoké krytí
  • výrazné specifické odstíny laků
  • rychlé schnutí
  • vynikající odolnost laku vůči poškození
  • speciálně navržený štěteček pro snadnou a rychlou aplikaci

Složení:

  • bez formaldehydu

Jak aplikovat:
Pro co nejlepší výsledek použijte nejdříve podkladový lak a až po jeho zaschnutí aplikujte barevnou vrstvu OPI laku. Následně použijte vhodný nadlak pro ochranu barvy a dlouhou výdrž.

O značce OPI

Profesionální nehtová značka OPI je exkluzivně zaměřena na kvalitní manikúru a pedikúru, která je vhodná pro domácí i profesionální použití a je doslova průkopníkem v péči o nehty.

Značku OPI založil George Schaeffer v Los Angeles v 80. letech a první produkty byly určeny k profesionální aplikaci v nehtových salonech. Během několika let se ale laky na nehty značky OPI dostaly i do domácností a dnes je OPI celosvětovým lídrem v péči o nehty.

V jejím sortimentu naleznete nejen velké množství barevných laků v různých odstínech, ale také oblíbené pečující laky na nehty a další pomůcky a výrobky, které jsou navrženy pro dokonalou péči o vaše ruce a nohy. Díky značce OPI budou vaše nehty vždy vypadat dobře a upraveně jako ze salónu. Produkty OPI nejsou testovány na zvířatech.

Recenze OPI Euro Centrale Collection