OPI Alice Trouhg the Looking Glasslak na nehty

OPI Alice Trouhg the Looking Glass lak na nehty
OPI Alice Trouhg the Looking Glass lak na nehty
odstín Mad for Madness Sake 15 ml

Kód: OPI2036 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu OPI Alice Trouhg the Looking Glass

Lak na nehty Opi ze série Alice In Wonderland ve vás svými barvami probudí fantazii a vezme vás do říše divů. Celá kolekce je inspirována Alenčiným příběhem a jemné tóny v ní střídají křiklavé barvy. Všechny tak, aby ladily i s Alenčinými šaty.

Jak aplikovat:
Naneste opatrně na nehty ve více vrstvách.

O značce OPI

Profesionální nehtová značka OPI je exkluzivně zaměřena na kvalitní manikúru a pedikúru, která je vhodná pro domácí i profesionální použití a je doslova průkopníkem v péči o nehty.

Značku OPI založil George Schaeffer v Los Angeles v 80. letech a první produkty byly určeny k profesionální aplikaci v nehtových salonech. Během několika let se ale laky na nehty značky OPI dostaly i do domácností a dnes je OPI celosvětovým lídrem v péči o nehty.

V jejím sortimentu naleznete nejen velké množství barevných laků v různých odstínech, ale také oblíbené pečující laky na nehty a další pomůcky a výrobky, které jsou navrženy pro dokonalou péči o vaše ruce a nohy. Díky značce OPI budou vaše nehty vždy vypadat dobře a upraveně jako ze salónu. Produkty OPI nejsou testovány na zvířatech.

Recenze OPI Alice Trouhg the Looking Glass