Omnia Profumo Granatoparfémovaná voda pro ženy

1×
Omnia Profumo Granato parfémovaná voda pro ženy
Omnia Profumo Granato parfémovaná voda pro ženy
30 ml

Kód: OMN1191 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Omnia Profumo Granato
Složení

Omnia Granato je dřevitě kořenitá vůně pro ženy, inspirovaná proměnlivými barevnými charakteristikami granátového kamene. Patří do exkluzivní řady parfémů Linea Pietre, inspirovaných vzácnými kameny, kterou přivedla na svět italská značka exkluzivních nikových (niche) parfémů. Parfémy Omnia Profumi jsou unikátní transformací kamenů a kovů ve vůně, zahalující ženy do smyslných a mystických tónů.

Granato, stejně jako všechny ostatní parfémy Omnia Profumi, vznikl z vášně Fabrizia Tagliacarne spojené s mnohaletou zkušeností s luxusními šperky a drahými kameny. Ve vonné skladbě odvážného komplexního parfému zavoní jasmín, gardénie, muškátový oříšek, skořice a pomeranč. Dále nadchne originální hloh, společně s úchvatným tymiánem, růží, omamným šeříkem a unikátním anýzem. Smyslnou notu dodávají vonné tóny cedru, santalového dřeva, vetiveru, pižma, vanilky a kardamomu. Celková komplexní přitažlivá vůně s hravými a vyzývavými notami je plná charakteru a protikladů, a odráží tak mnohobarevnost granátových drahých kamenů.

Parfémovaná voda Omnia Granato, inspirovaná nádhernými granáty, si získá hlavně ženy, které milují smyslné a teplé vůně. Hodí se na každý den, zejména pak pro chladnější počasí. Granato nadchne také krásným kulovitým flakonem v čistém designu.

Omnia Granato – odvážné a mnohotvárné kouzlo granátu.

Složení

Složení
tymián, skořice, kardamom, cedr, růže, šeřík, gardénie, anýz, pižmo, vanilka, jasmín, pomeranč, santalové dřevo, vetiver, hloh, muškátový oříšek
Druh vůně
květinová, dřevitá

O značce Omnia Profumo

Parfémy Omnia Profumi | Omnia Profumi - vůně drahých kamenů a vzácných kovů. Omnia Profumi je italská značka exkluzivních nikových (niche) parfémů. Je unikátní svou transformací kamenů a kovů ve vůně, zahalující ženy do smyslných a mystických tónů, a poháněná vášní spojenou s mnohaletou zkušeností s luxusními šperky a drahými kameny.
Značku Omnia založil roku 2007 Fabrizio Tagliacarne. Vyšel z rodinné tradice a vytvořil naprosto originální produkt – vůně, které se v sobě spojují ty nejlepší vlastnosti drahých kamenů, kovů a parfémů. Unikátní kolekce plná vášně se vyznačuje úchvatnou elegancí a sofistikovaností a v neposlední řadě také nádhernými flakony.
Parfémy Omnia se zrodily ve dvou originální řadách - Linea Metalli a Linea Pietre. Všechny vůně z řady Linea Metalli, inspirované kovy, jsou baleny do hranatých designových flakonů, zdůrazňujících jejich precizní chemickou strukturu. „Kamenné“ vůně v řadě Linea Pietre mají flakony kulovité, neméně stylové a krásné.
Omnia Profumi nabízí skutečnou originalitu a luxus a parfémy této značky otevírají nové světy dosud nepoznaným způsobem.
„…Uvědomil jsem si, že kameny (…) dokáží odhalit nové světy, vzpomínky a obrazy spojené s naším čichem. Proto jsem spojil vlastnosti, které jsem nalezl v kamenech, kovech a parfémech, do jednoho produktu, který je odlišitelný od jiných díky své eleganci a sofistikovanosti a poskytuje každé ženě vášeň, po které touží a kterou si zaslouží…“ (Fabrizio Tagliacarne, zakladatel Omnia)

Recenze Omnia Profumo Granato