Omnia Profumo Ambraparfémovaná voda pro ženy

Omnia Profumo Ambra parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Omnia Profumo Ambra parfémovaná voda pro ženy 30 ml
30 ml

Kód: OMN1183 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
K nákupu čehokoliv nad 1 200 Kč získáte luxusní Discovery box plný vzorků zdarma.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Omnia Profumo Ambra
Složení

Omnia Ambra je balzámová jantarová vůně pro ženy naplněná hypnotickou a dávnou minulost připomínající inspirací úchvatným jantarem. Patří do exkluzivní řady parfémů Linea Pietre, inspirovaných vzácnými kameny, kterou přivedla na svět italská značka exkluzivních nikových (niche) parfémů. Parfémy Omnia Profumi jsou unikátní transformací kamenů a kovů ve vůně, zahalující ženy do smyslných a mystických tónů.

Ambra, stejně jako všechny ostatní parfémy Omnia Profumi, vznikl z vášně Fabrizia Tagliacarne spojené s mnohaletou zkušeností s luxusními šperky a drahými kameny. Ve vonné skladbě květinově zavoní levandule, labdanum a muškát s pačuli a sladkou myrhou (opoponax). Kompozici vzrušujícím způsobem doplňuje jantar, kadidlo, sladké tóny vanilky, bergamot a pomeranč. Celková mysteriózní vonná kompozice kombinuje jednoduchost a komplexitu. Lehkost a vzdušnost se kouzelně pojí s intenzitou a hloubkou.

Parfémovaná voda Omnia Ambra, která evokuje smyslné obrazy, si získá hlavně ženy, které milují vůně rozehrávající hru smyslů. Je velmi univerzální a hodí se na celoroční denní nošení. Ambra nadchne také krásným kulovitým flakonem v čistém designu.

Omnia Ambra  - vonná interpretace hypnotického smyslného jantaru.

Složení

Složení
ambra, kadidlo, opoponax, vanilka, pomeranč, bergamot, levandule, labdanum, pačuli
Druh vůně
orientální

O značce Omnia Profumo

p>Parfémy Omnia Profumi | Omnia Profumi - vůně drahých kamenů a vzácných kovů. Omnia Profumi je italská značka exkluzivních nikových (niche) parfémů. Je unikátní svou transformací kamenů a kovů ve vůně, zahalující ženy do smyslných a mystických tónů, a poháněná vášní spojenou s mnohaletou zkušeností s luxusními šperky a drahými kameny.
Značku Omnia založil roku 2007 Fabrizio Tagliacarne. Vyšel z rodinné tradice a vytvořil naprosto originální produkt – vůně, které se v sobě spojují ty nejlepší vlastnosti drahých kamenů, kovů a parfémů. Unikátní kolekce plná vášně se vyznačuje úchvatnou elegancí a sofistikovaností a v neposlední řadě také nádhernými flakony.
Parfémy Omnia se zrodily ve dvou originální řadách - Linea Metalli a Linea Pietre. Všechny vůně z řady Linea Metalli, inspirované kovy, jsou baleny do hranatých designových flakonů, zdůrazňujících jejich precizní chemickou strukturu. „Kamenné“ vůně v řadě Linea Pietre mají flakony kulovité, neméně stylové a krásné.
Omnia Profumi nabízí skutečnou originalitu a luxus a parfémy této značky otevírají nové světy dosud nepoznaným způsobem.
„…Uvědomil jsem si, že kameny (…) dokáží odhalit nové světy, vzpomínky a obrazy spojené s naším čichem. Proto jsem spojil vlastnosti, které jsem nalezl v kamenech, kovech a parfémech, do jednoho produktu, který je odlišitelný od jiných díky své eleganci a sofistikovanosti a poskytuje každé ženě vášeň, po které touží a kterou si zaslouží…“ (Fabrizio Tagliacarne, zakladatel Omnia)

Recenze Omnia Profumo Ambra