OlayRegenerist oční roll-on proti vráskám

 • Olay Regenerist oční roll-on proti vráskám
 • Olay Regenerist oční roll-on proti vráskám 1
 • Olay Regenerist oční roll-on proti vráskám 2
 • Olay Regenerist oční roll-on proti vráskám 3
   více

  Varianty Olay Regenerist

  • Olay Regenerist oční roll-on proti vráskám (Eye Roller) 6 mloční roll-on proti vráskám 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   (Eye Roller) 6 ml
   Kód: OLA0180

  Nahoru

  Popis kosmetiky Olay Regenerist

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Vlastnosti

  pleť

  pro všechny typy pleti

  Podle problému pleti

  otoky a tmavé kruhy, vrásky a linky

  věk

  první vrásky, vrásky

  Popis:

  Olay Regenerist oční roll-on proti vráskám představuje skutečně pokročilou péči proti stárnutí očního okolí. Oční roll-on účinně působí proti otokům a zároveň vyhlazuje jemné linky a vrásky. Během 4 týdnů dramaticky redukuje viditelnost vrásek. Chladivé ocelové kuličky pleť jemně masírují a poskytnou jí skutečné osvěžení.
  Složení přípravku je obohaceno o antioxidanty, které pomáhají účinně bojovat proti volným radikálům. Díky tomu dochází ke zpomalení stárnutí pleti. Získejte opět rozjasněný a mladistvý vzhled s unikátním očním roll-onem Olay Regenerist!

  Účinky:

  • okamžitá redukce otoků
  • rozjasněné  a vyhlazené oční okolí
  • minimalizace linek a vrásek
  • příjemné osvěžení
  • chrání pleť před okolními vlivy
  • zpomaluje stárnutí

  Složení:

  • antioxidanty -  pomáhají účinně bojovat proti volným radikálům

  Typ pleti:

  Vhodné pro všechny typy pleti.

  Jak aplikovat:

  Stiskněte konec tuby pro přípravu aplikátoru. Následně tubu uvolněte a jemně masírujte aplikačními kuličkami oblast okolo očí.

  Nahoru

  O značce Olay

  Kosmetika OLAY | Značka OLAY vznikla za poměrně kuriózních okolností. První přípravek totiž vyvinul chemik Graham Wulff jako dárek pro svoji manželku, které existující hydratační kosmetika připadala příliš mazlavá a tuhá. Tato událost se odehrála počátkem 50. let minulého století v Jižní Africe – a dnes má OLAY (spadající pod společnost Procter & Gamble) pověst světové jedničky ve svém oboru.Mezi další zajímavosti patří způsob, jakým Wulff a jeho obchodní partner Jack Lowe OLAY propagovali. Nikde na obalech totiž nebylo uvedeno, co ten který produkt vlastně dělá. Tiskové inzeráty obsahovaly tajuplné výroky typu „podělíme se s vámi o tajemství mladistvého vzhledu“ a nemálo z nich mělo podobu doporučení a rad čtenářům, jejichž autorkou byla fiktivní publicistka jménem Margaret Merril. Oběma podnikavcům stačilo jen vyčkat, až bude po OLAY na trhu dostatečně velká poptávka – velkoodběratelé se jim pak začali ozývat sami.OLAY klade velký důraz na bezpečnost. Každým rokem provede cca 400 000 testů kvality a zdravotní nezávadnosti svých výrobků. Veškeré přísady před svým použitím procházejí přísným posuzováním. Některé kolekce jsou založené na výtažcích z Aloe Vera a okurek, zatímco jiné vsázejí na blahodárné účinky mořského fenyklu a dalších darů oceánu.Filosofie OLAY je jednoduchá – pružně reflektovat neustále se měnící potřeby žen a poskytovat jim to nejlepší, co je v současné době v oblasti péče o pleť k dispozici. O tom, že se jí to skutečně daří, svědčí i řada prestižních ocenění. V této souvislosti lze zmínit například Olay Regenerist, který byl v roce 2006 americkou spotřebitelkou unií vyhlášen nejúčinnějším anti-aging krémem.Značka OLAY jistě zaujme všechny jedince, kteří hledají prvotřídní pleťovou kosmetiku dostupnou za rozumné ceny, chtějí se zbavit vrásek a zpomalit proces stárnutí, touží po zdravé, krásné, jemné a pevné pokožce.

  Nahoru

  Hodnocení Olay Regenerist

  • 20. srpna 2016
   Hana Wislocká

   Naprostá spokojenost

  • 3. března 2016
   Vlaďka

   Snadná aplikace.

  Co si o Olay Regenerist myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší