OlaplexN°0 Intensive Bond Building intenzivní vlasová kúra s regeneračním účinkem

Olaplex N°0 Intensive Bond Building intenzivní vlasová kúra s regeneračním účinkem
Olaplex N°0 Intensive Bond Building intenzivní vlasová kúra s regeneračním účinkem
155 ml
645

Kód: OLP03371 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Olaplex N°0 Intensive Bond Building
Vlastnosti

Jsou vaše vlasy viditelně poškozené? Už pomalu ani nevěříte, že by mohly vypadat lépe? Ještě to s nimi nevzdávejte. Intenzivní vlasová kúra s regeneračním účinkem Olaplex N°0 Intensive Bond Building dokáže téměř zázraky na počkání. Jde o součást dvoukrokového ošetření, po kterém budou vaše vlasy jako znovuzrozené, krásnější a silnější. A to tak, že to poznáte na první pohled i dotek.

Vlastnosti:

  • intenzivně regeneruje vlasová vlákna
  • viditelně napravuje znatelné poškození vlasů
  • součást dvoukrokového ošetření
  • připravuje vlasy na další péči
  • posiluje strukturu vlasů

Složení:

  • bez fosfátů, ftalátů a sulfátů
  • veganský produkt

Jak aplikovat:
Vlasovou kúru Olaplex N°0 Intensive Bond Building naneste na suché vlasy a důkladně rozetřete. Nechte působit 10 minut. Poté naneste Olaplex No.3 Hair Perfector a nechte působit dalších 10 minut. Následně vlasy ošetřete šamponem a kondicionérem od stejné značky.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
hustota a vitalita, regenerace, výživa
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky
Problém s vlasy
namáhané vlasy

O značce Olaplex

Značka Olaplex představuje zcela originální vlasovou kosmetiku, s jejíž pomocí zamezíte poškození vlasů při barvení. Jedná se o unikátní chemickou recepturu, která dokáže znásobovat a obnovovat rozbité disulfidové vazby. Barvení vlasů ještě nikdy nebylo bezpečnější!

Zakladateli značky Olaplex jsou Dr. Eric Pressly a Dr. Craig Hawker, přední světoví odborníci v oblasti materiálů a chemie. Společně vynalezli chemickou složku, jež bez silikonů a minerálních olejů obnovuje rozbité vazby ve vlasech během chemického ošetření a po něm.

Můžeme hovořit o tom, že Olaplex trvale zasáhl do kadeřnického průmyslu. Tuto značku spolehlivě používá mnoho kadeřnických salonů, které si zakládají na kvalitě dodávaných přípravků a na kvalitě svojí práce.

Recenze Olaplex N°0 Intensive Bond Building