Oilatum Bath Care

mýdlo pro suchou a citlivou pokožku

Oilatum Bath Care mýdlo pro suchou a citlivou pokožku
Oilatum Bath Care mýdlo pro suchou a citlivou pokožku
100 g

Kód: OIL0946 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Oilatum Bath Care
100 g

Popis produktu Oilatum Bath Care

Popis:
Tuhé mýdlo Oilatum zajišťuje suché a citlivé pokožce optimální dávku vlhkosti během každodenního mytí. Zabraňuje vysoušení kůže a napomáhá k obnově kožní bariéry, která v ní udržuje stálou hladinu vlhkosti. Mýdlo navíc snižuje projevy suché kůže a intenzivně ji hydratuje.
Kulaté mýdlo Oilatum má složení velmi šetrné k pokožce a je tak vhodné i pro kojence a batolata. Mýdlo bylo dermatologicky testováno a i při každodenním použití nedráždí ani tu nejcitlivější pokožku. Naopak ji zanechává čistou, sametově hebkou a vláčnou.

Účinky:

  • zabraňuje vysoušení pokožky
  • hydratuje pokožky
  • intenzivně, ale přitom šetrně pokožku čistí
  • zanechává pokožku hebkou, jemnou a vláčnou
  • posiluje ochrannou bariéru kůže

Složení:

  • tekutý parafín – vytváří na pokožce ochranný filtr a zabraňuje jejímu vysušování

Typ pokožky:
Mýdlo je vhodné pro citlivou a suchou pokožku.

Jak aplikovat:
Vmasírujte mýdlovou pěnu jemně do navlhčené pokožky, opláchněte vlažnou vodou a jemně, ne třením, pokožku osušte.

Vlastnosti

Konzistence
mýdlo
Typ pleti
citlivá
Typ pokožky
citlivá, suchá
Účinek
zklidnění

O značce Oilatum

Kosmetika Oilatum | Trápí vás nebo vaše děti suchá či přímo atopická pokožka? Hledáte řešení pro vaše potíže s citlivou pletí? Vyzkoušejte desítkami let prověřenou řadu výrobků Oilatum s unikátním složením chránícím kůži dětí i dospělých. Zklidnění pro podrážděnou a vysušenou pokožku svěřte do rukou odborníků. Jak už napovídá samotné motto značky Oilatum: „Není to žádný trik, ale věda“.

V roce 1847 byla založena společnost Stiefel, která za dlouhou dobu svojí existence přišla s mnoha inovativními nápady v oblasti dermatologie. Když v polovině 19. století výrobce svíček John David Stiefel společnost zakládal, nemohl tušit, jak významným průkopníkem na poli medicínské péče o pokožku se jeho firma stane. Vše odstartoval vývoj prvních mýdel s léčivými složkami a v 80. letech 19. století už se firma jasně profilovala jako specialista na dermatologii a zahájila export svých výrobků do celého světa.

V roce 1948 spolupracovala Stiefel Medicinal Soap Company s předními dermatology při vývoji řady přípravků Oilatum®. Tato značka již více než 60 let nabízí šetrnou a účinnou léčbu lidem, které trápí extrémně suchá pokožka. V roce 2009 světová farmaceutická společnost GlaxoSmithKline dokončila akvizici Stiefel Laboratories, Inc. a oznámila, že tato dermatologická jednotka bude v rámci GSK nadále fungovat pod názvem Stiefel, společnost GSK.

Současné výrobkové portfolio Oilatum zahrnuje mýdlo, krém, gel a přísadu do koupele Oilatum Emollient. Společným jmenovatelem všech produktů je složení, které přináší úlevu suché, podrážděné a svědící kůži. Používání produktů Oilatum je vhodné  pro kojence, batolata, děti i dospělé.  Přináší úlevu a maximální péči o kůži, která vykazuje nadměrný sklon k vysušování až atopické dermatitidě. Díky aktivnímu obsahu lehkého tekutého parafínu vytvářejí přípravky Oilatum na povrchu kůže ochranný film, který uzamyká v pokožce vlhkost a zabraňuje dalšímu vysychání. Pokožka je tak čistá, hydratovaná a chráněná před vysycháním.

Rozlučte se s pocitem napjaté, vysušené kůže. Používáním přípravků Oilatum minimalizujete riziko komplikací spojených s podrážděnou pokožkou. Pro vás a vaše děti je účinný dermatologicky testovaný přípravek tou správnou volbou.  Vyzkoušejte Oilatum mýdlo, Oilatum krém nebo speciální přísadu do koupele Oilatum Emollient.