Oilatum Bath Care

emulze do koupele pro suchou a svědící pokožku

Oilatum Bath Care emulze do koupele pro suchou a svědící pokožku
500 ml

Kód: OIL0944 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Oilatum Bath Care
500 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Oilatum Bath Care

Popis:
Zvláčňující emulze Oilatum Bath Care poskytuje suché a svědivé kůži maximální možný pocit úlevy od podráždění. Během pár okamžiků pokožku zklidňuje, hydratuje a zabraňuje rychlému návratu nepříjemného svědění. Emulze zanechá pokožku jemnou, hebkou a dokonale vláčnou.
Unikátní emulze Oilatum Bath Care uzamyká v buňkách pokožky vlhkost a udržuje ji tak dlouhodobě optimálně hydratovanou. Je skvělou volbou pro pokožku trpící na ekzémy a chronické vyrážky. Dopřejte své pokožce dokonalou péči a intenzivní hydrataci s emulzí Oilatum Bath Care.

Účinky:

  • ulevuje od svědění a podráždění pokožky
  • hloubkově hydratuje a vyživuje pokožku
  • udržuje stabilní hladinu vlhkosti v pokožce
  • zanechává pokožku hebkou a vláčnou

Složení:

  • lanolín - zvláčňuje pokožku
  • tekutý parafín – vytváří na pokožce ochranný filtr a zabraňuje jejímu vysušování
  • isopropyl – zvláčňuje pokožku

Typ pokožky:
Emulze je vhodná pro atopickou, citlivou a suchou pokožku.

Jak aplikovat:
Nalijte malé množství emulze do teplé, ne horké koupele. Emulzi lze použít také samostatně na navlhčenou pokožku a jemně vmasírovat.

Vlastnosti

Konzistence
emulze
Typ pokožky
atopická, citlivá, suchá

O značce Oilatum

Kosmetika Oilatum | Trápí vás nebo vaše děti suchá či přímo atopická pokožka? Hledáte řešení pro vaše potíže s citlivou pletí? Vyzkoušejte desítkami let prověřenou řadu výrobků Oilatum s unikátním složením chránícím kůži dětí i dospělých. Zklidnění pro podrážděnou a vysušenou pokožku svěřte do rukou odborníků. Jak už napovídá samotné motto značky Oilatum: „Není to žádný trik, ale věda“.

V roce 1847 byla založena společnost Stiefel, která za dlouhou dobu svojí existence přišla s mnoha inovativními nápady v oblasti dermatologie. Když v polovině 19. století výrobce svíček John David Stiefel společnost zakládal, nemohl tušit, jak významným průkopníkem na poli medicínské péče o pokožku se jeho firma stane. Vše odstartoval vývoj prvních mýdel s léčivými složkami a v 80. letech 19. století už se firma jasně profilovala jako specialista na dermatologii a zahájila export svých výrobků do celého světa.

V roce 1948 spolupracovala Stiefel Medicinal Soap Company s předními dermatology při vývoji řady přípravků Oilatum®. Tato značka již více než 60 let nabízí šetrnou a účinnou léčbu lidem, které trápí extrémně suchá pokožka. V roce 2009 světová farmaceutická společnost GlaxoSmithKline dokončila akvizici Stiefel Laboratories, Inc. a oznámila, že tato dermatologická jednotka bude v rámci GSK nadále fungovat pod názvem Stiefel, společnost GSK.

Současné výrobkové portfolio Oilatum zahrnuje mýdlo, krém, gel a přísadu do koupele Oilatum Emollient. Společným jmenovatelem všech produktů je složení, které přináší úlevu suché, podrážděné a svědící kůži. Používání produktů Oilatum je vhodné  pro kojence, batolata, děti i dospělé.  Přináší úlevu a maximální péči o kůži, která vykazuje nadměrný sklon k vysušování až atopické dermatitidě. Díky aktivnímu obsahu lehkého tekutého parafínu vytvářejí přípravky Oilatum na povrchu kůže ochranný film, který uzamyká v pokožce vlhkost a zabraňuje dalšímu vysychání. Pokožka je tak čistá, hydratovaná a chráněná před vysycháním.

Rozlučte se s pocitem napjaté, vysušené kůže. Používáním přípravků Oilatum minimalizujete riziko komplikací spojených s podrážděnou pokožkou. Pro vás a vaše děti je účinný dermatologicky testovaný přípravek tou správnou volbou.  Vyzkoušejte Oilatum mýdlo, Oilatum krém nebo speciální přísadu do koupele Oilatum Emollient.