Odstraňovače skvrn a pachů

Zbavte se nečistot pomocí účinného odstraňovače skvrn na oblečení! Během pár okamžiků vyčistí i odolné a zaschlé skvrny z oblečení nebo dalšího textilu. Vyberte si z nabídky na notino.cz odstraňovač skvrn Vanish nebo Der Waschkönig a těšte se z dokonale čistého prádla!

 

Druhy odstraňovačů skvrn

Podle typu přípravku se liší i jeho použití. Vyberte si odstraňovač skvrn, který vám bude vyhovovat.

  • Sypký odstraňovač skvrn
  • Tekutý odstraňovač sprej
  • Sprej na odstranění skvrn

Jak odstranit skvrny z bílého prádla?

Ten nejlepší odstraňovač skvrn na bílé prádlo vás zbaví i odolných nečistot z bílého oblečení během chvilky. Použijte odstraňovač s bělicím účinkem buď samostatně, nebo jej přidejte k pracímu prostředku do pračky. Abyste dosáhli co nejlepších výsledků, vždy se řiďte návodem na použití konkrétního produktu. Pro odstranění skvrn z barevného prádla použijte odstraňovač skvrn na barevné oblečení.

Odstraňovače pachů

Nejsou skvrny to jediné, co vás trápí? Zbavte se nepříjemných pachů, které mohou na textilu zůstávat. Odstraňovač pachů neutralizuje zápach a látku osvěží. Použijte je na oblečení, sedací soupravu nebo záclony a užijte si svěží a čisté prostředí.

K odstraňovačům skvrn a pachů si na notino.cz vyberte i prací gel nebo aviváž. Zboží z naší online drogerie vám doručíme až k vám domů.

celý text skrýt text

Filtr
Cenové rozpětí

Dárky a akce