Odin Black Line 04 Petranaparfémovaná voda unisex

Odin Black Line 04 Petrana parfémovaná voda unisex 100 ml
Odin Black Line 04 Petrana parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: ODI1166 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte nad 1 200 Kč a vyberte si svůj perfektní dárek v košíku. Akce platí do vyprodání zásob.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Odin Black Line 04 Petrana
Složení

Unisexová parfémovaná voda Odin Black Line 04 Petrana v sobě ukrývá kouzlo jordánské krajiny. Její intenzita je naprosto výjimečná. Jednotlivé esence jsou k sobě pečlivě vybrány tak, aby výsledné aroma bylo vhodné jak pro moderní muže, tak i pro sebevědomé ženy.

Vrchní tóny vůně Odin se skládají z pikantní směsi růžového pepře, koriandru a kasie. Kosatcové srdce je až povrch naplněno fialkovými lístky a květy heliotropu. Závěr vůně obsahuje kořen kosatce, vetiver a smyslné pižmo.

Unisexová parfémovaná voda Odin Black Line 04 Petrana je skvělou volbou pro každého, kdo touží vystoupit z řady. Okouzlete své okolí skutečně výjimečným a působivým aromatem! Tato výjimečná vůně byla poprvé uvedena na trh v roce 2003.

Složení

Druh vůně
květinová, zelená

O značce Odin

Objevte ty nejúchvatnější místa světa s živelnými parfémy Odin! Niche vůně Odin jsou plné kontrastů a vzácných ingrediencí, díky kterým si vaše čichové buňky budou moci vychutnat atmosféru Jordánska, Kalifornie, Srí Lanky, Turecka Japonska a dalších tajuplných míst naší planety.
Značka Odin se výrobou těchto unikátních niche parfémů zabývá poměrně krátce. Odin byl původně název newyorského butiku s ležérní módou pro pány, který byl v roce 2007 vyhlášen časopisem Fashio Magazine nejlepším obchodem s pánskou módou. Tento úspěch inspiroval firmu Odin začít vytvářet také vlastní unisexové parfémy, které by byly dokonalým vyjádřením jedinečného stylu značky a mohli by je nosit nejen muži, ale také ženy. Díky svým unikátním niche parfémům se značka Odin stala brzy známou a vyhledávanou po celém světě.

Vůně Odin se ukrývají v minimalistických kvadratických flakonech z masivního skla. Všechny flakony mají naprosto identický design a liší se od sebe pouze číslováním. V kolekci parfémů Odin chybí pouze číslo 5, které je již navždy neodmyslitelně spojené se značkou Chanel. Forma Odin se proto rozhodla jít svojí vlastní cestou a pětku ve svém číslování vynechat. Součástí loga značky Odin je miniaturní černá silueta havrana, který je odkazem na severskou mytologii.
Název značky Odin je totiž inspirovaný keltský bohem Odinem, který dle legendy vlastnil dva havrany. Ty vypouštěl do světa, aby mu donášeli, jak to kde vypadá. Každý z parfémů Odin proto evokuje naprosto jinou část světa a dokáže vám navodit atmosféru těch nejzajímavějších míst. S niche parfémy Odin se tak budete cítit opravdu stylově, originálně a jejich jedinečné aroma se stane vaší dokonalou inspirací.

Recenze Odin Black Line 04 Petrana