Odbarvovače na vlasy

Permanentní barvy na vlasy
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Odbarvovače na vlasy
Oxidační krémy
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Přelivy na vlasy
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Spreje na odrosty
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Tónovací šampony
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Trvalá ondulace
Neobsahuje produkty vyhovující filtrům.
Máte vybráno
  • Subrina Professional

Jak šetrně zesvětlit vlasy?

Toužíte po zářivých blond odstínech nebo chcete svou barvu vlasů šetrně projasnit a zesvětlit? Odbarvovače a zesvětlovače na vlasy pomohou zajistit výsledek jako z kadeřnického salonu a díky vyživujícím složkám jako je vitamín E, protein, glycerin nebo arganový olej navíc o vlasy pečují, aby nedošlo k poškození struktury vlasů či přesušování a podráždění pokožky hlavy.

Odbarvovač nebo zesvětlovač na vlasy?

Pokud přemýšlíte, jak zesvětlit vlasy doma, nejdříve je nutno rozlišit, zda sáhnout po zesvětlovači nebo odbarvovači na vlasy. Hlavní rozdíl totiž tkví ve způsobu, jakým ke zesvětlení vlasů dochází.

Zesvětlovač na vlasy

Zesvětlovač na vlasy zesvětlí přirozený pigment, jedná se v podstatě o barvu na vlasy, která obsahuje nižší koncentraci peroxidu vodíku a vyživující složky, které zajistí šetrné zesvětlení vlasů. Tento způsob je vhodný zejména pokud chcete zesvětlit svou přirozenou barvu vlasů nebo pokud je světlejší odstín mezikrok před přechodem na jiný odstín permanentní barvy.

Druhy zesvětlovačů na vlasy
  • Zesvětlující pudr dokáže účinně rozjasnit blond vlasy, eliminovat nažloutlý odstín vlasů po barvení nebo rychle stáhnout tmavý odstín vlasů o 1 až 2 odstíny. Navíc díky speciálním druhům těchto zesvětlujících prášků na vlasy můžete postupně dosáhnout šetrného zesvětlení až o 9 odstínů.
  • Zesvětlující krém na vlasy umožní během zesvětlování zároveň překrýt první šediny. Vyberte si zesvětlující krém, jehož pigmenty dokonale obalí každý vlas a nahradí i chybějící pigment.
  • Ombré zesvětlovač vlasů umožní šetrné vytvoření plynulého přechodu odstínů a přirozený efekt zesvětlení konečků vlasů.
  • Stahovač barvy po přelivu odstraní zbytky barev z různých přelivů a zbaví vlasy nežádoucích a vybledlých barevných tónů.

Odbarvovač na vlasy

Odbarvovač vlasů zbavuje vlas veškerého pigmentu. Pokud toužíte po přeměně tmavšího odstínu na blond hřívu, je třeba úplné odbarvení vlasů. O takto odbarvené vlasy je však nutno intenzivně pečovat, struktura vlasu se totiž může stát porézní a velmi křehkou. Při odbarvování vlasů doporučujeme používat tzv. plex technologie, které pomohou vlas dostatečně vyživit a zabránit jeho zničení. Pro následnou péči vyzkoušejte šampóny či masky s obsahem plexu od značek Olaplex nebo Natura Siberica. Pokud jsou vaše vlasy velmi tmavé a náchylné k poškození, pro radikální změny odstínu doporučujeme navštívit kadeřnictví.

Vyberte si ten nejlepší zesvětlovač na vlasy na notino.cz a proměňte své kadeře v záplavu medových odstínů či studenou platinu nebo si dopřejte šik ombré ještě dnes!