Skip to main content

NYX Professional MakeupSuede Matte Lip Liner matná tužka na rty

2×
NYX Professional Makeup Suede Matte  Lip Liner matná tužka na rty
NYX Professional Makeup Suede Matte  Lip Liner matná tužka na rty

Co vám ještě chybí k dokonalým rtům? Matná tužka na rty NYX Professional Makeup Suede Matte Lip Liner! Vytvoří vysoce pigmentovaný podklad pro nanesení matné rtěnky. Příjemná textura se snadno nanáší a perfektně s ní vykreslíte přesný obrys rtů.

Díky široké škále odstínů navíc snadno vyberete ten správný pro párování s jakoukoliv oblíbenou barvou. Vyzkoušejte aktuální trend matných rtů i vy.

Vlastnosti:

  • tužka s vysokou pigmentací
  • snadno se nanáší jedním tahem
  • široká škála odstínů
  • ideální pro použití s matnými rtěnkami

Jak aplikovat:
S pomocí tužky rty obtáhněte nebo s ní vyplňte celou jejich plochu pro lepší výdrž rtěnky. Poté na rty naneste rtěnku s matným finišem. Odstíny tužky NYX Professional Makeup Suede Matte Lip Liner byly vytvořeny pro použití s rtěnkami NYX Soft Matte Lip Cream i s ostatními typy matných rtěnek.

Vlastnosti

Efekt
matný

Značka dekorativní kosmetiky NYX Professional Makeup byla založena v roce 1999 v Los Angeles uměleckou maskérkou Toni Ko. NYX Professional Makeup je odrazem nejnovějších trendů v líčení. V portfoliu značky najdete vše od rtěnek, make-upů až po profesionální kosmetické štětce.

NYX Professional Makeup nabízí produkty vysoké kvality za příznivé ceny, které se těší oblibě u zákazníků i profesionálních vizážistů po celém světě. Image značky dotvářejí kromě různobarevných líčidel také stylové obaly. Kosmetika NYX Professional Makeup netestuje své produkty na zvířatech.

NYX Professional Makeup to jsou bohaté pigmenty, dlouhotrvající výdrž líčení a zábavný přístup ke hře barev. Najděte si své perfektní líčidla a staňte se profesionálem v líčení s NYX Professional Makeup!