NYX Professional Makeup Fill & Fluff mechanická tužka na obočí

3×
NYX Professional Makeup Fill & Fluff mechanická tužka na obočí
NYX Professional Makeup Fill & Fluff mechanická tužka na obočí
odstín 01 Blonde
319

Kód: NYX04081 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 17. 5. 2021
Osobní odběr
Již zítra pondělí 17. 5. 2021

Popis NYX Professional Makeup Fill & Fluff

Na své obočí budete od teď doopravdy pyšná. Mechanická tužka na obočí NYX Professional Makeup Fill & Fluff je zde proto, aby vám vytvořila přesně takové, jaké sama chcete. Dokonale vykreslené a precizní anebo snad přirozené, husté obočí, které vypadá jako neupravené? S touto oboustrannou tužkou s integrovaným štětečkem bude vždy dokonalé, ať už preferujete jakýkoli styl.

Vlastnosti:

  • zkosený hrot ve tvaru slzy pro precizní aplikaci
  • vykresluje jednotlivé chloupky a vyplní i celou plochu obočí
  • štěteček pro vyčesání obočí a rozmazání
  • jemná voskovitá textura se snadno roztírá
  • umožňuje vytvořit i velmi hustě vypadající obočí
  • lze ji navrstvit
  • veganská

Jak aplikovat:
Hrotem tužky vykreslete jednotlivé chloupky v místech, kde je obočí řidší. Plochou částí tužky vyplňte větší plochy. Pomocí štětečku následně vyčešte obočí mírně nahoru. Tím současně lehce rozostříte barvu a obočí bude působit velmi přirozeně.

Notino tip:
S vyplňováním barvou začněte zhruba uprostřed obočí a pokračujte směrem ven. Obočí ve vnitřní části vykreslete až nakonec. Díky tomuto postupu se vám nestane, že by výsledek byl výraznějši, než byste chtěla.

O značce NYX Professional Makeup

Značka dekorativní kosmetiky NYX Professional Makeup byla založena v roce 1999 v Los Angeles uměleckou maskérkou Toni Ko. NYX Professional Makeup je odrazem nejnovějších trendů v líčení. V portfoliu značky najdete vše od rtěnek, make-upů až po profesionální kosmetické štětce.

NYX Professional Makeup nabízí produkty vysoké kvality za příznivé ceny, které se těší oblibě u zákazníků i profesionálních vizážistů po celém světě. Image značky dotvářejí kromě různobarevných líčidel také stylové obaly. Kosmetika NYX Professional Makeup netestuje své produkty na zvířatech.

NYX Professional Makeup to jsou bohaté pigmenty, dlouhotrvající výdrž líčení a zábavný přístup ke hře barev. Najděte si své perfektní líčidla a staňte se profesionálem v líčení s NYX Professional Makeup!

Recenze NYX Professional Makeup Fill & Fluff3