NYX Professional MakeupLa Casa de Papel Gold Bar Highlighter kompaktní pudrový rozjasňovač

NYX Professional Makeup La Casa de Papel Gold Bar Highlighter kompaktní pudrový rozjasňovač
NYX Professional Makeup La Casa de Papel Gold Bar Highlighter kompaktní pudrový rozjasňovač
odstín 02 - Rose Gold 5 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: NYX06551
Dárek pro vás
K nákupu značky NYX Professional Makeup nad 599 Kč získáte jako dárek Mystery Box plný kosmetických produktů v hodnotě 599 Kč
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Konečně můžete mít zlatou cihličku ze seriálu Papírový dům jenom pro sebe. Kompaktní pudrový rozjasňovač NYX Professional Makeup La Casa de Papel Gold Bar Highlighter ji napodobuje jak svým celkovým designem, tak cenností svých vlastností.

Je vysoce reflektivní a má krémově pudrovou texturu, která nepráší a vytváří na pleti souvislou vrstvu. Postará se o intenzivní rozjasnění a zvýraznění konkrétních částí obličeje. Jeho receptura je, jak by řekl nechvalně proslulý vůdce zlodějů El Profesor, „jediné zlato, na kterém záleží“.

Vlastnosti:

  • intenzivně rozjasňuje, dodává pleti zářivost, je vysoce reflektivní
  • přirozeně zvýrazňuje vybrané části obličeje jako jsou třeba lícní kosti
  • pomáhá podpořit tvarování a konturování obličeje
  • má krémově pudrovou texturu a bohatou pigmentaci
  • dobře se nanáší, nepráší, vytváří souvislou vrstvu
  • je možné ho vrstvit či míchat odstíny

Jak aplikovat:
Kompaktní pudrový rozjasňovač NYX Professional Makeup La Casa de Papel Gold Bar Highlighter naneste na místa obličeje, která chcete zdůraznit. Případně můžete smíchat dohromady různé odstíny tohoto rozjasňovače a dodat celému obličeji intenzivní jas a záři.

Značka dekorativní kosmetiky NYX Professional Makeup byla založena v roce 1999 v Los Angeles uměleckou maskérkou Toni Ko. NYX Professional Makeup je odrazem nejnovějších trendů v líčení. V portfoliu značky najdete vše od rtěnek, make-upů až po profesionální kosmetické štětce.

NYX Professional Makeup nabízí produkty vysoké kvality za příznivé ceny, které se těší oblibě u zákazníků i profesionálních vizážistů po celém světě. Image značky dotvářejí kromě různobarevných líčidel také stylové obaly. Kosmetika NYX Professional Makeup netestuje své produkty na zvířatech.

NYX Professional Makeup to jsou bohaté pigmenty, dlouhotrvající výdrž líčení a zábavný přístup ke hře barev. Najděte si své perfektní líčidla a staňte se profesionálem v líčení s NYX Professional Makeup!