NYX Professional MakeupEye and Eyebrow Pencil precizní tužka na oči

7×
NYX Professional Makeup Eye and Eyebrow Pencil precizní tužka na oči
NYX Professional Makeup Eye and Eyebrow Pencil precizní tužka na oči

Zvýrazněte své oči tenkou, a přesto nápadnou linkou. Precizní tužka na oči NYX Professional Makeup Eye and Eyebrow pencil nabízí širokou škálu úchvatných barev od blankytně modré, přes smaragdově zelenou až po temně černou. Zajistěte si smyslný pohled během několika sekund.

Vlastnosti:

  • zvýrazní oči tenkou linkou
  • dokreslí obočí
  • propůjčí výraznou barvu
  • krémové dlouhotrvající složení
  • snadno se nanáší

Jak aplikovat:
Jemným tahem vykreslete tenkou linku podél svých řas. Podle potřeby dokreslete také svoje obočí.

Vlastnosti

Odstín
modrý
Efekt
lesklý
Barva
modrá

Značka dekorativní kosmetiky NYX Professional Makeup byla založena v roce 1999 v Los Angeles uměleckou maskérkou Toni Ko. NYX Professional Makeup je odrazem nejnovějších trendů v líčení. V portfoliu značky najdete vše od rtěnek, make-upů až po profesionální kosmetické štětce.

NYX Professional Makeup nabízí produkty vysoké kvality za příznivé ceny, které se těší oblibě u zákazníků i profesionálních vizážistů po celém světě. Image značky dotvářejí kromě různobarevných líčidel také stylové obaly. Kosmetika NYX Professional Makeup netestuje své produkty na zvířatech.

NYX Professional Makeup to jsou bohaté pigmenty, dlouhotrvající výdrž líčení a zábavný přístup ke hře barev. Najděte si své perfektní líčidla a staňte se profesionálem v líčení s NYX Professional Makeup!