NYX Professional MakeupEpic Wear Liner Stick voděodolná tužka na oči

11×
NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Stick voděodolná tužka na oči
NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Stick voděodolná tužka na oči

Popis NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Stick
Vlastnosti

Nekompromisně sytá a dlouhotrvající je voděodolná tužka na oči NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Stick, se kterou můžete zcela popustit uzdu své fantazie. Anebo se spolehnout, že vaše elegantně nalíčené oči vydrží perfektní po celý den. Vše záleží na odstínu, který si vyberete. Ve srovnání s touto tužkou si už snad žádná jiná ve vaší kosmetické taštičce nezaslouží označení dlouhotrvající.

Vlastnosti:

  • líčení na 36 hodin odolává vodě, otírání i blednutí
  • s vysokou pigmentací pro vytvoření syté linky
  • v odstínech s matným i metalickým finišem
  • lze s ní kreslit i jinde na těle

Jak aplikovat:
Linku vykreslete podél linie řas podle svého vkusu. Pro vytvoření tenčí linky ostrouhejte předem hrot.

Notino tip:
S touto tužkou můžete vytvářet i velmi extravagantní líčení. Pro efekt křídla veďte linku podél horní linie řas a protáhněte mírně nahoru a výrazně dál za vnější koutek. Poté pokračujte tak, že linku povedete v opačném směru (k vnitřnímu koutku) pod obočím a ukončete ji přibližně v polovině očního víčka. Vznikne linka ve tvaru V.

Vlastnosti

Odstín
hnědý
Efekt
voděodolný, dlouhotrvající

O značce NYX Professional Makeup

Značka dekorativní kosmetiky NYX Professional Makeup byla založena v roce 1999 v Los Angeles uměleckou maskérkou Toni Ko. NYX Professional Makeup je odrazem nejnovějších trendů v líčení. V portfoliu značky najdete vše od rtěnek, make-upů až po profesionální kosmetické štětce.

NYX Professional Makeup nabízí produkty vysoké kvality za příznivé ceny, které se těší oblibě u zákazníků i profesionálních vizážistů po celém světě. Image značky dotvářejí kromě různobarevných líčidel také stylové obaly. Kosmetika NYX Professional Makeup netestuje své produkty na zvířatech.

NYX Professional Makeup to jsou bohaté pigmenty, dlouhotrvající výdrž líčení a zábavný přístup ke hře barev. Najděte si své perfektní líčidla a staňte se profesionálem v líčení s NYX Professional Makeup!

Recenze NYX Professional Makeup Epic Wear Liner Stick11