NYX Professional Makeup The Adorable

paleta očních stínů s aplikátorem

NYX Professional Makeup The Adorable paleta očních stínů s aplikátorem
NYX Professional Makeup The Adorable paleta očních stínů s aplikátorem
6 x 1 g

Kód: NYX0049 | Toto zboží není momentálně k dispozici
NYX Professional Makeup The Adorable
6 x 1 g

Popis produktu NYX Professional Makeup The Adorable

Popis:
Paleta očních stínů s aplikátorem NYX Professional Makeup The Adorable nabízí perfektně sladěné barvy pro různé styly nalíčení. Kolekce 6 odstínů vám dovolí popustit uzdu vaší fantazii. Vyzkoušejte jemné denní líčení nebo výraznější večerní make-up. S paletkou očních stínů s aplikátorem NYX Professional Makeup The Adorable můžete použít jeden odstín nebo je kombinovat pro kouřové nalíčení. Odstíny se perfektně doplňují, ať už zvolíte jakoukoliv kombinaci.

Vlastnosti:

  • kombinovatelné odstíny
  • přirozené barvy
  • matné i třpytivé textury

Jak aplikovat:
Stíny nanášejte bříšky prstů nebo štětečkem. Barvy můžete použít samostatně nebo je libovolně kombinovat.

O značce NYX Professional Makeup

Značka dekorativní kosmetiky NYX Professional Makeup byla založena v roce 1999 v Los Angeles uměleckou maskérkou Toni Ko. NYX Professional Makeup je odrazem nejnovějších trendů v líčení. V portfoliu značky najdete vše od rtěnek, make-upů až po profesionální kosmetické štětce.

NYX Professional Makeup nabízí produkty vysoké kvality za příznivé ceny, které se těší oblibě u zákazníků i profesionálních vizážistů po celém světě. Image značky dotvářejí kromě různobarevných líčidel také stylové obaly. Kosmetika NYX Professional Makeup netestuje své produkty na zvířatech.

NYX Professional Makeup to jsou bohaté pigmenty, dlouhotrvající výdrž líčení a zábavný přístup ke hře barev. Najděte si své perfektní líčidla a staňte se profesionálem v líčení s NYX Professional Makeup!