NYX Professional Makeup Bohème Chicmultifunkční paleta

2×
NYX Professional Makeup Bohème Chic multifunkční paleta
NYX Professional Makeup Bohème Chic multifunkční paleta
36,4 g

Kód: NYX0079 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Nakupte nad 1 200 Kč a v košíku si můžete vybrat jeden z Discovery Boxů plných parfémových a kosmetických hitů.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu NYX Professional Makeup Bohème Chic

Multifunkční paleta Set Make-Up Nude Matte Collection Bohéme Chic  z portfolia značky dekorativní kosmetiky NYX Professional Makeup umožňuje rozmanité líčení v přirozeném stylu.

S paletou 24 očních stínů a 2 tvářenek NYX Professional Makeup Bohéme Chic si snadno vytvoříte moderní „nahé“ líčení s matným finišem. Oční stíny v různých, jemných zemitých odstínech a dvě barvy tvářenky umožňují zvolit si výraznost nalíčení a praktickou sestavu s dvojitým aplikátorem si snadno můžete vzít kamkoli s sebou.

Účinky:

  • umožňuje líčení v přirozeném stylu
  • zvýrazňuje krásu očí
  • dodává přirozený ruměnec

Jak aplikovat:
Stíny nanášejte na oční víčka přiloženým aplikátorem, nebo prsty. Tvářenku nanášejte štětcem na lícní kosti.

Napsali jsme o NYX Professional Makeup Bohème Chic
Články

O značce NYX Professional Makeup

Značka dekorativní kosmetiky NYX Professional Makeup byla založena v roce 1999 v Los Angeles uměleckou maskérkou Toni Ko. NYX Professional Makeup je odrazem nejnovějších trendů v líčení. V portfoliu značky najdete vše od rtěnek, make-upů až po profesionální kosmetické štětce.

NYX Professional Makeup nabízí produkty vysoké kvality za příznivé ceny, které se těší oblibě u zákazníků i profesionálních vizážistů po celém světě. Image značky dotvářejí kromě různobarevných líčidel také stylové obaly. Kosmetika NYX Professional Makeup netestuje své produkty na zvířatech.

NYX Professional Makeup to jsou bohaté pigmenty, dlouhotrvající výdrž líčení a zábavný přístup ke hře barev. Najděte si své perfektní líčidla a staňte se profesionálem v líčení s NYX Professional Makeup!

Recenze NYX Professional Makeup Bohème Chic