Nuxe Sun

samoopalovací tělové mléko

2×
Nuxe Sun samoopalovací tělové mléko
Nuxe Sun samoopalovací tělové mléko
100 ml

Kód: NUX1482 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Stačí nakoupit produkty Nuxe nad 690 Kč a získáte ikonický 10ml suchý olej a 15ml multikorekční denní krém pro normální až smíšenou pleť Crème Prodigieuse Boost
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis produktu Nuxe Sun

Samoopalovací přípravek na tělo Nuxe Sun je zárukou krásně opálené pokožky po celý rok.

Vlastnosti:

  • zvláčňuje a zjemňuje pokožku
  • hydratuje a vyživuje
  • sjednocuje barevný tón pokožky

Jak používat:
Přiměřené množství přípravku naneste na pokožku celého těla. Důkladně a rovnoměrně rozetřete.

Vlastnosti

Konzistence
mléko
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Nuxe

Kosmetika Nuxe v sobě spojuje sílu přírody, účinnost vědy a potěšení smyslů pro maximální radost z používání. Toto spojení se odráží v samotném názvu značky, který vznikl kombinací slov „Nature“ a „Luxury“, i ve všech Nuxe produktech. Nuxe kosmetika neobsahuje parabeny ani minerální oleje.

Značka Nuxe se postupně vyvíjela již od počátku 50. let. Skutečný život jí ale v roce 1989 vdechla až Aliza Jabès, příznivkyně aromaterapie a také pozdější zakladatelka konceptu Nuxe Spa. Hned první přípravek, který sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžitě obrovský úspěch a dnes je ikonickým produktem značky.

Společnost Nuxe se aktivně zabývá výzkumnou činností a veškeré výrobky jsou vyvíjeny za použití originálních metod založených na poznatcích moderní botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexní řada přípravků péče o tvář a tělo i Nuxe parfém inspirovaný právě charakteristickou vůní legendárního suchého oleje.