NuxeProdigieux Floral parfémovaná voda pro ženy

1×
Nuxe Prodigieux Floral parfémovaná voda pro ženy
Nuxe Prodigieux Floral parfémovaná voda pro ženy
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
1 289

Ušetříte 20%
50 ml
1 021

Skladem | Kód: NUX03527
1
U Vás kurýrem DPD
čtvrtek 2. 12. 2021
Osobní odběr
čtvrtek 2. 12. 2021

Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Nuxe Prodigieux Floral, která vám svými květinovými tóny hravě rozzáří každý den.

  • květinová vůně
  • sladká vůně
  • vůně vhodná pro každodenní nošení

Složení

Druh vůně
květinová

Kosmetika Nuxe v sobě spojuje sílu přírody, účinnost vědy a potěšení smyslů pro maximální radost z používání. Toto spojení se odráží v samotném názvu značky, který vznikl kombinací slov „Nature“ a „Luxury“, i ve všech Nuxe produktech. Nuxe kosmetika neobsahuje parabeny ani minerální oleje.

Značka Nuxe se postupně vyvíjela již od počátku 50. let. Skutečný život jí ale v roce 1989 vdechla až Aliza Jabès, příznivkyně aromaterapie a také pozdější zakladatelka konceptu Nuxe Spa. Hned první přípravek, který sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžitě obrovský úspěch a dnes je ikonickým produktem značky.

Společnost Nuxe se aktivně zabývá výzkumnou činností a veškeré výrobky jsou vyvíjeny za použití originálních metod založených na poznatcích moderní botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexní řada přípravků péče o tvář a tělo i Nuxe parfém inspirovaný právě charakteristickou vůní legendárního suchého oleje.