Nuxe Crème Prodigieuse Boostrozjasňující a vyhlazující podkladová báze 5 v 1

Nuxe Crème Prodigieuse Boost rozjasňující a vyhlazující podkladová báze 5 v 1
Nuxe Crème Prodigieuse Boost rozjasňující a vyhlazující podkladová báze 5 v 1
Doprava zdarma
30 ml
802

Kód: NUX03330 | Skladem
1
U Vás kurýrem PPL
Již zítra úterý 31. 3. 2020

Popis produktu Nuxe Crème Prodigieuse Boost

Podkladová báze Nuxe Creme Prodigieuse Boost dokonale vyhladí pleť, připraví ji na nanesení make-upu a zaručí delší výdrž vašeho líčení.

Vlastnosti:

  • má dlouhotrvající efekt
  • zjemňuje
  • vyplňuje póry

Jak používat:
Nanášejte malé množství přípravku na celý obličej nebo jednotlivé partie po použití denního krému.

O značce Nuxe

Kosmetika Nuxe v sobě spojuje sílu přírody, účinnost vědy a potěšení smyslů pro maximální radost z používání. Toto spojení se odráží v samotném názvu značky, který vznikl kombinací slov „Nature“ a „Luxury“, i ve všech Nuxe produktech. Nuxe kosmetika neobsahuje parabeny ani minerální oleje.

Značka Nuxe se postupně vyvíjela již od počátku 50. let. Skutečný život jí ale v roce 1989 vdechla až Aliza Jabès, příznivkyně aromaterapie a také pozdější zakladatelka konceptu Nuxe Spa. Hned první přípravek, který sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžitě obrovský úspěch a dnes je ikonickým produktem značky.

Společnost Nuxe se aktivně zabývá výzkumnou činností a veškeré výrobky jsou vyvíjeny za použití originálních metod založených na poznatcích moderní botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexní řada přípravků péče o tvář a tělo i Nuxe parfém inspirovaný právě charakteristickou vůní legendárního suchého oleje.

Recenze Nuxe Crème Prodigieuse Boost