530 514 014 po–pá 8–22 hod., so–ne 10–22 hod.

Nuxe Crème Fraîche de Beauté

kosmetická sada I.

Nuxe Crème Fraîche de Beauté kosmetická sada I.
Nuxe Crème Fraîche de Beauté kosmetická sada I.
Nuxe Crème Fraîche de Beauté kosmetická sada I.
639

Kód: NUX02227 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: hydratační krém pro normální pleť Crème Fraîche de Beauté 50 ml + multifunkční suchý olej na obličej, tělo a vlasy Huile Prodigieuse 30 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Nuxe Crème Fraîche de Beauté
| 639

Vlastnosti

Typ pleti
normální
Typ pokožky
normální
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Nuxe

Kosmetika Nuxe v sobě spojuje sílu přírody, účinnost vědy a potěšení smyslů pro maximální radost z používání. Toto spojení se odráží v samotném názvu značky, který vznikl kombinací slov „Nature“ a „Luxury“, i ve všech Nuxe produktech. Nuxe kosmetika neobsahuje parabeny ani minerální oleje.

Značka Nuxe se postupně vyvíjela již od počátku 50. let. Skutečný život jí ale v roce 1989 vdechla až Aliza Jabès, příznivkyně aromaterapie a také pozdější zakladatelka konceptu Nuxe Spa. Hned první přípravek, který sama navrhla, suchý olej Nuxe Huile Prodigieuse®, zaznamenal okamžitě obrovský úspěch a dnes je ikonickým produktem značky.

Společnost Nuxe se aktivně zabývá výzkumnou činností a veškeré výrobky jsou vyvíjeny za použití originálních metod založených na poznatcích moderní botaniky. Nuxe olej dnes doplňuje komplexní řada přípravků péče o tvář a tělo i Nuxe parfém inspirovaný právě charakteristickou vůní legendárního suchého oleje.

TOPlist