Nutristar Healthnáhrada

Nutristar Health náhrada
Nutristar Health náhrada
(Chlorella Kessleri with Broken Cell Wall) 100 cap

Kód: NUT0048 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Nutristar Health
Vlastnosti

Popis:
Nutristar Chlorella je doplněk stravy se sušenou sladkovodní řasou Chlorella Kessleri. Buněčná stěna řasy je velmi jemně pomleta(dezintegrována), díky čemuž je zajištěna stravitelnost řasy pro lidský organismus. Chlorella je poměrně bohatým zdrojem vitaminů, minerálních látek a stopových prvků. V každé tabletě jsou obsaženy cenné aminokyseliny  jako je isoleucin, leucin, lysin, methionin, fenylalanin,threonin, tryptofan a valin. Z minerálních látek je obsažen vápník, hořčík, fosfor, draslík, síra, železo, zinek, měď a mangan. Dále obsahuje vitaminy B12, C, E, thiamin, niacin, kyselinu pantothenovou, pyridoxin, kyselinu listovou, beta-karoten. Chlorella je vhodná zejména pro detoxikaci a celkové pročištění organismu.

Účinky:

  • napomáhá detoxikaci a celkové očistě těla
  • zdroj aminokyselin
  • zdroj vitaminů a minerálů

Složení:

  • sušená dezintegrovaná (mletá) sladkovodní řasa Chlorella kessleri, pomocné protispékavé látky: stearan hořečnatý, talek, fosforečnan vápenatý

Nutriční hodnota 1 tablety (500 mg):

Energetická hodnota

7,28 kJ / 1,73 kcal

Bílkoviny

0,264 g

Z nich isoleucin

9,6 mg

Leucin

19,4 mg

Lysin

15,3 mg

Methionin

5 mg

Fenylalanin

12,3 mg

Threonin

11,7 mg

Tryptofan

3,8 mg

Valin

14,4 mg

Sacharidy

0,06 g

Tuky

0,048 g

Vláknina

0,034 g

Minerální látky

0,039 g

Obsah vitaminů a minerálů v 1 tabletě:

Vápník

1,1 mg

0,137 % DDD

Hořčík

1,4 mg

0,37 % DDD

Fosfor

5,7 mg

0,81 % DDD

Draslík

4,1 mg

0,2 % DDD

Síra

2,9 mg

Železo

0,33 mg

2,35% DDD

Zinek

0,05 mg

0,5% DDD

Měď

19,2 mg

1,92% DDD

Mangan

67,2 mg

3,36% DDD

Thiamin

8,6 mg

0,78% DDD

Riboflavin

21 mg

1,5% DDD

Niacin

105 mg

0,66% DDD

Pantothenová kyselina

6,2 mg

0,1% DDD

Pyridoxin

13,4 mg

0,95% DDD

vitamin B12

0,38 mg

15,2% DDD

Listová kyselina

20 mg

10% DDD

vitamin C

314 mg

0,39% DDD

vitamin E

143 mg

1,19% DDD

Beta-karoten

0,5 mg

Uváděný obsah vitaminů a minerálních látek tvoří přirozenou složku řasy.

Dávkování:
Nejvyšší doporučená denní dávka je 20 tablet. Tablety přijímejte v menších dávkách po jídle v průběhu celého dne. Dostatačně zapijte.

Upozornění:
Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Zvýšená optrnost je nutná zejména u osob s poruchou metabolismu kyseliny močové (dna). Není určeno pro děti do 3 let. Není vhodné př nízkobílkoviné dietě, poškození ledvin a při alergii na některou z použitých surovin. Skladovat mimo dosah dětí a slunečních paprsků, v suchu a při teplotě do 25 °C.

Výrobce:
ADITIVA CZ s.r.o.

Vlastnosti

Dle účelu
energie a vitalita, Imunita, Zažívání, detoxikace
Druh balení
Tablety

O značce Nutristar

Česká společnost Nutristar byla založena v červnu 2012 v Praze. Věnuje se výrobě a prodeji prostředků podporujících hubnutí, proteinových i energetických nápojů a dalších potravinových doplňků prvotřídní jakosti. Nutristar se zaměřuje na následující tři oblasti: sport, wellness a zdraví. Z její bohaté nabídky si vybere opravdu každý – profesionálními bodybuildery počínaje, aktivními důchodci konče. Samostatnou zmínku si zaslouží řada určená pro diabetiky.
Nutristar si zakládá na tom, že na vývoji svých produktů spolupracuje s řadou českých i zahraničních expertů. Ve složení suplementů Nutristar naleznete jen ty nejvybranější ingredience. Pokud máte zdravotní problémy (s imunitou, zažíváním, prostatou…), nebo chcete nabrat svalovou hmotu či zlepšit svůj životní styl, rozhodně tuto značku vyzkoušejte – nebudete zklamáni. Nutristar má zaveden systém HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points). Zákazník si tak může být jist, že za své peníze dostane zboží té nejvyšší kvality. Bez zajímavosti není ani skutečnost, že Nutristar podporuje vybrané kulturisty, vzpěrače apod. Značka Nutristar jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být silní, zdraví a krásní, rádi a často se hýbou a chtějí svému tělu dopřát to nejlepší.

Recenze Nutristar Health