Přejít na hlavní obsah
Nutrilon Profutura Duobiotik 2 pokračovací kojenecké mléko
Nutrilon Profutura Duobiotik 2 pokračovací kojenecké mléko
Alergenymléko, ryby, sója
Alergeny – obsahuje stopyneobsahuje stopy alergenů
Věkod ukončeného 6. měsíce
Specifika a omezeníbez lepku

Představujeme Vám novou řadu pokračovacího kojeneckého mléka Nutrilon, speciálně vyvinutou pro podporu imunitního systému dítěte. Obsahuje oligosacharid mateřského mléka 2'FL (2´fukosyllaktóza) a oligosacharid mateřského mléka 3'GL1 a také prebiotika GOS/FOS.

Složení Nutrilon® 2 Profutura® DUOBIOTIK™ je navíc obohaceno o vysoce kvalitní mléčný tuk, který dodává mléku plnou a lahodnou, krémově mléčnou chuť. A dětem chutná! Složení je navíc obohaceno o vitamíny C a D pro podporu imunity. Vhodné pro děti, které nemohou být plně kojeny, v kombinaci se zaváděním příkrmů.

Nový systém otevírání s pojistkou zajišťuje jednodušší a hygienickou manipulaci s balením, eliminuje nežádoucí kontakt s mléčným práškem a zaručuje snadné opětovné zavření obalu. 

  • Od ukončeného 6. měsíce.
  • Neobsahuje palmový olej.
  • Recyklovatelný obal.

Doporučený způsob přípravy:
Vysterilizujte všechno používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40 °C. Vodu nalijte do lahve. Na dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí speciálního plastového pásku uvnitř obalu. Do láhve s vodou přidejte prášek. Uzavřete láhev a 10 sekund ji důkladně protřepejte ve svislé poloze. Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned podávejte.

NutrilonProfutura Duobiotik 2 pokračovací kojenecké mléko

1×
800 g

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: NTL00018