Přejít na hlavní obsah
Nurofen pro děti 125mg čípky ke snížení horečky a tlumení bolesti
Nurofen pro děti 125mg čípky ke snížení horečky a tlumení bolesti
Formačípky
Cesta podáník rektální aplikaci
Režim výdejeregistrovaný léčivý přípravek
Léčivá látkaibuprofen
SÚKL kód0238169
Farmakoterapeutická skupinaProtizánětlivá a protirevmatická léčiva

Nurofen pro děti 125 mg čípky snižují horečku při chřipce a nachlazení, po očkování, zmírňují bolesti hlavy, zubů, uší, bolesti v krku, pooperační bolesti i poranění měkkých tkání. Použití přípravku Nurofen pro děti čípky 125 mg se doporučuje v případě, že perorální (ústy) podání léku není vhodné, například pokud pacient zvrací.

Složení:

  • Ibuprofenum 125 mg v 1 čípku.
  • Pomocnou látkou je ztužený tuk.

Způsob užití:

  • 12,5-17 kg (2 až 4 roky) 1 čípek, další nejdříve po 6-8 hodinách, ne více než 3 čípky za 24 hodin.
  • 17-20,5 kg (4-6let) 1čípek, další nejdříve po 6hodinách, ne více než 4 čípky za 24 hodin.
  • Určeno ke krátkodobému užívání. Pokud je u dětí nutné podávat tento léčivý přípravek déle než 3 dny nebo pokud se zhorší příznaky onemocnění, je třeba poradit se s lékařem.

Upozornění:

  • Léčivý přípravek, čtěte pozorně příbalový leták.
Ke stažení:

Příbalovou informaci naleznete ZDE

Nurofenpro děti 125mg registrovaný léčivý přípravek čípky ke snížení horečky a tlumení bolesti

177
Výhodněji o 29%
10 ks
125

Skladem | 12,50 / 1 ks, vč. DPH | Kód: NUR00006
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes