Nu_Be Oxygen parfémovaná voda unisex

 • Nu_Be Oxygen parfémovaná voda unisex
 • Nu_Be Oxygen parfémovaná voda unisex 1
 • Nu_Be Oxygen parfémovaná voda unisex 2
 • Nu_Be Oxygen parfémovaná voda unisex 3
   více

  Varianty Nu_Be Oxygen

  • Nu_Be Oxygen parfémovaná voda unisex 100 ml parfémovaná voda unisex 100 ml  

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   Kód: NUB0105

  Nahoru

  Popis parfému Nu_Be Oxygen

  Hodnocení

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Složení

  šafrán, vetiver, aldehydy, pižmo, kadidlo, pepř, dřevité tóny

  nu_be Oxygen [8O] je dřevitě kořenitá vůně pro ženy a muže, jakoby plná páry a současně osvěžující. Patří do unikátní a odvážné kolekce mladé italské značky parfémů Fluidounce. Kolekce parfémovaných vod nu_be zkoumá a zachycuje ty nejdávnější události zrodu vesmíru prostřednictvím ztvárnění jednotlivých základních elementů. Vysoce kreativní a špičkovými návrháři parfémů vytvořené vůně pomáhají svému nositeli dospět k hlubokému spojení s počátky všeho a vlastním původem.

  Parfémovanou vodu nu_be Oxygen, komplexnější než samotný její vzor, pro život nezbytný prvek kyslík, vytvořil renomovaný návrhář parfémů Antoine Lie. Inspirací mu byla představa tekutého kyslíku s přísadou stlačených dřev. Směs, ve které dochází k varu, a vy přičichnete a ucítíte nezachytitelnou vůni ve vzduchu všude kolem vás. Doteky šafránu, kadidla a pepře a výrazné tóny aldehydů a pižma se mísí s hlubokým, zemitým vetiverem a dřevitými tóny v komplexní vonné kompozici, evokující les plný svěžího vzduchu.

  Cílená vůně nu_be Oxygen, jemná a obnovující, nabízí lehký návrat k počátkům. Udivuje svou chladivou, svěží tvářností a jemným, heboučkým dozvukem. Evokuje kyslík v mrazivé tekuté podobě, a je tak jediným parfémem z unikátní základními prvky inspirované kolekce od značky Fluidounce, který nemá hřejivý aspekt. Je také z kolekce parfémovaných vod nu_be tou nejneobvyklejší.

  Velmi osobitá vůně parfému nu_be Oxygen se svou umírněností hodí zejména jako denní parfém a její chladivost činí tuto parfémovanou vodu ideální pro teplejší měsíce. Tuto unikátní vůni, ztělesňující jeden z nejdůležitějších prvků periodické tabulky, si oblíbí zejména ženy a muži, kteří mají rádi chladivé vůně s dřevitými a kořenitými tóny. Ocení ji také ti, kdo chtějí vyniknout a od parfému neočekávají jen luxusní vůni, ale také podněty k rozjímání a hlubokému pátrání po počátcích a smyslu. Kromě vůně a originálního významu zaujmou parfémované vody z kolekce nu_be také atraktivně jednoduchými designovými flakony s chemickým označením příslušných prvků.

  nu_be Oxygen [8O] – opojení čistotou.

  Nahoru

  O značce Nu_Be

  Parfémy nu_be | nu_be - vůně prapůvodních počátků všeho. nu_be je první kolekce parfémů od Fluidounce, mladé italské značky oddané tvorbě vpravdě uměleckých parfémů. Ambicí projektu je vytvářet ve spolupráci se špičkovými návrháři vůní vzrušující parfémy inspirované vznikem vesmíru. Vůně nu_be tak jsou úchvatným návratem k počátkům všeho, aromatickým vyprávěním těch nejdávnějších událostí, kreativní interpretací prapůvodní hmoty a dalších základních elementů celého kosmu.Značku Fluidounce založili v roce 2011 v italské Parmě Alberto Borri, Serena Ghidini a Andrea Giammetti, zkušení profesionálové z oblasti módy. Alberto Borri své působení v parfumerství postavil navíc na dlouholeté rodinné tradici, jeho dědeček byl zakladatelem Morris Profumi, jedné z prvních významných italských značek parfémů. Albertův přístup k tvorbě vůní tak vznikl z víry, že k založení nové nezávislé značky je nutné vrátit se zpět ke kořenům, k původnímu odvážnému duchu klasického parfumérství. Všechny parfémy Fluidounce jsou vonnými „aktivátory“ vzpomínek a vztahů, pravdivými vůči neohroženému vedení osobního sebevyjádření. Vybízejí k akci a přemítání. Kolekce nu_be je pak navíc jakousi periodickou tabulkou základních elementů. Každý z nich odkazuje k jiné stopě vesmírné paměti, a pomáhá tak dospět k hlubokému spojení s počátky všeho.Kolekce nu_be je založena na přesvědčení, že ze všech smyslů má právě čich největší schopnost spojit nás s naším lidským původem, zrušit časové a prostorové hranice. Parfémy nu_be jsou odvážným senzorickým projektem vytvářejícím neobyčejný svět, vesmír objevů, příležitostí dotknout se podstaty našeho původu.Parfémy nu_be, vytvářené v koncentraci eau de parfum, tedy parfemované vody, zkoumají a zachycují prostřednictvím ztvárnění jednotlivých základních elementů (vodík, hélium, lithium, uhlík, kyslík, síra a rtuť) dramatický příběh zrodu. Na jejich vzniku se podíleli špičkoví parfuméři Francoise Caron, Sylvie Fischer, Antoine Lie a Nicolas Bonneville. Jejich kreativní vonná ztvárnění prvků jsou distribuována v atraktivně jednoduchých designových flakonech s chemickým označením příslušných prvků.Toužíte nejen po luxusních vůních, ale také po hlubokém pátrání po počátcích a smyslu? Objevujte spojení s prapůvodem všeho s vonnou periodickou tabulkou – parfemovanými vodami z naprosto unikátní kolekce nu_be…nu_be – Na počátku byla vůně…

  Nahoru

  Nu_Be Oxygen recenze

  • středa 8. července 2015
   Zondina

   O co tuctovější flakon o to úžasnější obsah.Podle složení jsem čekala těžší dřevitou vůni,ale vůně je opravdu svěží a přitom velmi smyslná,má jiskru.Ke všemu super držák...alespoň tedy na mé kůži:)Po dlouhé době mám dalšího favorita.

  Co si o Nu_Be Oxygen myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​

  Menu