Přejít na hlavní obsah
Značka Nu_Be Helium parfémovaná voda unisex 100 ml
Značka Nu_Be Helium parfémovaná voda unisex 100 ml
Značka Nu_Be Helium parfémovaná voda unisex 100 ml
Značka Nu_Be Helium parfémovaná voda unisex 100 ml
Značka Nu_Be Helium parfémovaná voda unisex 100 ml
Složeníbergamot, kosatec, růže, skořice, benzoin, sturač, guajakové dřevo, šalvěj, tabák, vetiver, pačuli
Druh vůněorientální

nu_be Helium [2He] je orientální teple kořenitá vůně pro ženy a muže s výrazným skořicovým akordem. Patří do unikátní a odvážné kolekce mladé italské značky parfémů Fluidounce. Kolekce parfémovaných vod nu_be zkoumá a zachycuje ty nejdávnější události zrodu vesmíru prostřednictvím ztvárnění jednotlivých základních elementů. Vysoce kreativní a špičkovými návrháři parfémů vytvořené vůně pomáhají svému nositeli dospět k hlubokému spojení s počátky všeho a vlastním původem.

Parfémovaná voda nu_be Helium je inspirována představou horkovzdušného balonu zahaleného kouřem. Tuto meditativní vůní se zenovou atmosférou vytvořila renomovaná návrhářka parfémů Sylvie Fischer, aby prostřednictvím vonného pojetí helia zachytila část dramatického příběhu zrodu světa. Růže, guajakové dřevo, kosatec, vetiver, pačuli, benzoin, bergamot, šalvěj, tabák, sturač a skořice tvoří dohromady uměleckou vonnou kompozici vzájemně se magicky doplňujících akordů.

Vůně se otevírá svěžestí italského bergamotu, aby se rozvinula v nádech ženskosti díky vzácnému kosatci (iris concrete) a damašské růži. Mysteriózní balzámové tóny benzoinu, tureckého sturače a skořice jsou doplněny hlubokými akordy pačuli a mystickým guajakovým dřevem, které společně se šalvějí a tabákovými listy vytváří intenzivní spirituální efekt vodní dýmky. Nádherný vetiver doplňuje kouřový efekt a dodává kompozici styl a eleganci.

nu_be Helium, kouřová vůně s dynamickým vývojem do meditativního objetí, povzbuzuje sklon k otevřené nepředvídané spiritualitě. Tuto hřejivou parfémovanou vodu plnou charakteru si oblíbí zejména ženy a muži, kteří mají rádi vůni skořice v originální orientální kompozici. Ocení ji také ti, kdo od parfému neočekávají jen luxusní vůni, ale také podněty k rozjímání a hlubokému pátrání po počátcích a smyslu. Helium je ideální jako denní i večerní parfém v chladnějších dnech. Kromě vůně a originálního významu zaujmou parfémované vody z kolekce nu_be také atraktivně jednoduchými designovými flakony s chemickým označením příslušných prvků.

nu_be Helium [2He] – naslouchání světlu.

ZnačkaNu_Be Helium parfémovaná voda unisex 100 ml

1×

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: