Nu_Be Helium

parfémovaná voda unisex 100 ml

1×
Nu_Be Helium parfémovaná voda unisex 100 ml
Nu_Be Helium parfémovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: NUB0102 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.

Popis parfému Nu_Be Helium

nu_be Helium [2He] je orientální teple kořenitá vůně pro ženy a muže s výrazným skořicovým akordem. Patří do unikátní a odvážné kolekce mladé italské značky parfémů Fluidounce. Kolekce parfémovaných vod nu_be zkoumá a zachycuje ty nejdávnější události zrodu vesmíru prostřednictvím ztvárnění jednotlivých základních elementů. Vysoce kreativní a špičkovými návrháři parfémů vytvořené vůně pomáhají svému nositeli dospět k hlubokému spojení s počátky všeho a vlastním původem.

Parfémovaná voda nu_be Helium je inspirována představou horkovzdušného balonu zahaleného kouřem. Tuto meditativní vůní se zenovou atmosférou vytvořila renomovaná návrhářka parfémů Sylvie Fischer, aby prostřednictvím vonného pojetí helia zachytila část dramatického příběhu zrodu světa. Růže, guajakové dřevo, kosatec, vetiver, pačuli, benzoin, bergamot, šalvěj, tabák, sturač a skořice tvoří dohromady uměleckou vonnou kompozici vzájemně se magicky doplňujících akordů.

Vůně se otevírá svěžestí italského bergamotu, aby se rozvinula v nádech ženskosti díky vzácnému kosatci (iris concrete) a damašské růži. Mysteriózní balzámové tóny benzoinu, tureckého sturače a skořice jsou doplněny hlubokými akordy pačuli a mystickým guajakovým dřevem, které společně se šalvějí a tabákovými listy vytváří intenzivní spirituální efekt vodní dýmky. Nádherný vetiver doplňuje kouřový efekt a dodává kompozici styl a eleganci.

nu_be Helium, kouřová vůně s dynamickým vývojem do meditativního objetí, povzbuzuje sklon k otevřené nepředvídané spiritualitě. Tuto hřejivou parfémovanou vodu plnou charakteru si oblíbí zejména ženy a muži, kteří mají rádi vůni skořice v originální orientální kompozici. Ocení ji také ti, kdo od parfému neočekávají jen luxusní vůni, ale také podněty k rozjímání a hlubokému pátrání po počátcích a smyslu. Helium je ideální jako denní i večerní parfém v chladnějších dnech. Kromě vůně a originálního významu zaujmou parfémované vody z kolekce nu_be také atraktivně jednoduchými designovými flakony s chemickým označením příslušných prvků.

nu_be Helium [2He] – naslouchání světlu.

Složení

Složení
benzoin, bergamot, guajakové dřevo, kosatec, pačuli, růže, skořice, sturač, šalvěj, tabák, vetiver
Druh vůně
orientální

O značce Nu_Be

Parfémy nu_be | nu_be - vůně prapůvodních počátků všeho. nu_be je první kolekce parfémů od Fluidounce, mladé italské značky oddané tvorbě vpravdě uměleckých parfémů. Ambicí projektu je vytvářet ve spolupráci se špičkovými návrháři vůní vzrušující parfémy inspirované vznikem vesmíru. Vůně nu_be tak jsou úchvatným návratem k počátkům všeho, aromatickým vyprávěním těch nejdávnějších událostí, kreativní interpretací prapůvodní hmoty a dalších základních elementů celého kosmu.
Značku Fluidounce založili v roce 2011 v italské Parmě Alberto Borri, Serena Ghidini a Andrea Giammetti, zkušení profesionálové z oblasti módy. Alberto Borri své působení v parfumerství postavil navíc na dlouholeté rodinné tradici, jeho dědeček byl zakladatelem Morris Profumi, jedné z prvních významných italských značek parfémů. Albertův přístup k tvorbě vůní tak vznikl z víry, že k založení nové nezávislé značky je nutné vrátit se zpět ke kořenům, k původnímu odvážnému duchu klasického parfumérství.
Všechny parfémy Fluidounce jsou vonnými „aktivátory“ vzpomínek a vztahů, pravdivými vůči neohroženému vedení osobního sebevyjádření. Vybízejí k akci a přemítání. Kolekce nu_be je pak navíc jakousi periodickou tabulkou základních elementů. Každý z nich odkazuje k jiné stopě vesmírné paměti, a pomáhá tak dospět k hlubokému spojení s počátky všeho.
Kolekce nu_be je založena na přesvědčení, že ze všech smyslů má právě čich největší schopnost spojit nás s naším lidským původem, zrušit časové a prostorové hranice. Parfémy nu_be jsou odvážným senzorickým projektem vytvářejícím neobyčejný svět, vesmír objevů, příležitostí dotknout se podstaty našeho původu.
Parfémy nu_be, vytvářené v koncentraci eau de parfum, tedy parfemované vody, zkoumají a zachycují prostřednictvím ztvárnění jednotlivých základních elementů (vodík, hélium, lithium, uhlík, kyslík, síra a rtuť) dramatický příběh zrodu. Na jejich vzniku se podíleli špičkoví parfuméři Francoise Caron, Sylvie Fischer, Antoine Lie a Nicolas Bonneville. Jejich kreativní vonná ztvárnění prvků jsou distribuována v atraktivně jednoduchých designových flakonech s chemickým označením příslušných prvků.
Toužíte nejen po luxusních vůních, ale také po hlubokém pátrání po počátcích a smyslu? Objevujte spojení s prapůvodem všeho s vonnou periodickou tabulkou – parfemovanými vodami z naprosto unikátní kolekce nu_be…
nu_be – Na počátku byla vůně…

Recenze Nu_Be Helium

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem