Nu_Be

Parfémy nu_be | nu_be - vůně prapůvodních počátků všeho. nu_be je první kolekce parfémů od Fluidounce, mladé italské značky oddané tvorbě vpravdě uměleckých parfémů. Ambicí projektu je vytvářet ve spolupráci se špičkovými návrháři vůní vzrušující parfémy inspirované vznikem vesmíru. Vůně nu_be tak jsou úchvatným návratem k počátkům všeho, aromatickým vyprávěním těch nejdávnějších událostí, kreativní interpretací prapůvodní hmoty a dalších základních elementů celého kosmu.

Značku Fluidounce založili v roce 2011 v italské Parmě Alberto Borri, Serena Ghidini a Andrea Giammetti, zkušení profesionálové z oblasti módy. Alberto Borri své působení v parfumerství postavil navíc na dlouholeté rodinné tradici, jeho dědeček byl zakladatelem Morris Profumi, jedné z prvních významných italských značek parfémů. Albertův přístup k tvorbě vůní tak vznikl z víry, že k založení nové nezávislé značky je nutné vrátit se zpět ke kořenům, k původnímu odvážnému duchu klasického parfumérství.

Všechny parfémy Fluidounce jsou vonnými „aktivátory“ vzpomínek a vztahů, pravdivými vůči neohroženému vedení osobního sebevyjádření. Vybízejí k akci a přemítání. Kolekce nu_be je pak navíc jakousi periodickou tabulkou základních elementů. Každý z nich odkazuje k jiné stopě vesmírné paměti, a pomáhá tak dospět k hlubokému spojení s počátky všeho.

Kolekce nu_be je založena na přesvědčení, že ze všech smyslů má právě čich největší schopnost spojit nás s naším lidským původem, zrušit časové a prostorové hranice. Parfémy nu_be jsou odvážným senzorickým projektem vytvářejícím neobyčejný svět, vesmír objevů, příležitostí dotknout se podstaty našeho původu.

Parfémy nu_be, vytvářené v koncentraci eau de parfum, tedy parfemované vody, zkoumají a zachycují prostřednictvím ztvárnění jednotlivých základních elementů (vodík, hélium, lithium, uhlík, kyslík, síra a rtuť) dramatický příběh zrodu. Na jejich vzniku se podíleli špičkoví parfuméři Francoise Caron, Sylvie Fischer, Antoine Lie a Nicolas Bonneville. Jejich kreativní vonná ztvárnění prvků jsou distribuována v atraktivně jednoduchých designových flakonech s chemickým označením příslušných prvků.

Toužíte nejen po luxusních vůních, ale také po hlubokém pátrání po počátcích a smyslu? Objevujte spojení s prapůvodem všeho s vonnou periodickou tabulkou – parfemovanými vodami z naprosto unikátní kolekce nu_be…

nu_be – Na počátku byla vůně…

celý text skrýt text

V tuto chvíli bohužel nemáme dostupné žádné produkty značky Nu_Be.