Novellista Silk Destiny parfémovaná voda pro ženy

27×
Novellista Silk Destiny parfémovaná voda pro ženy
Novellista Silk Destiny parfémovaná voda pro ženy
Akce
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
2 200

Ušetříte 11%
75 ml
1 950

Kód: NVL04276 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra úterý 13. 4. 2021
Osobní odběr
Již zítra úterý 13. 4. 2021

Popis Novellista Silk Destiny
Složení

Ovládněte umění, jak okouzlit všechny okolo sebe. Parfémovaná voda NOVELLISTA SILK DESTINY povznese vaši eleganci do nových sfér a svou zářivou vonnou kompozicí upozorní na ty rysy osobnosti, které z vás učiní absolutně neodolatelnou bytost.

  • dámská chypre vůně s květinovými tóny
  • zdůrazní eleganci svého nositele
  • francouzská parfémářka Marie Huguenot je autorkou vůně

Složení vůně
Neobyčejně přitažlivá je hned úvodní kombinace tónů, které tvoří lahodná mandarinka, šťavnatá hruška a špetka růžového pepře. Na smyslnou a velmi elegantní vlnu vás po chvíli naladí hluboký jasmín s růží. Sladce dřevité indonéské pačuli vás pak zahalí vůní jemnou jako hedvábný závoj. Na to plynule navazuje kombinace jemného exotického elemi s měkkou balzamickou ambrou a santalovým dřevem.

Inspirace vůně: Madame Chrysanthème
Strhující román Paní Chrysanthema od francouzského spisovatele Pierra Lotiho se stal nejen zdrojem pro vznik Pucciniho opery Madame Butterfly, ale inspiroval i současné parfémáře pro vznik vůně NOVELLISTA SILK DESTINY. Kniha je psaná jako impresionistický deník, který popisuje milostný poměr mezi francouzským námořním velitelem a Kiku (Chrysanthema) – „dočasnou“ nevěstou a gejšou v japonském Nagasaki. Jejich romantický osud umožňuje intimní rozjímání nad exotikou a jemným temperamentem japonské kultury a důstojností.

Svádění, erotika a okouzlování, o kterém se v knize vypráví, je současně aurou, kterou tato vůně svého nositele zahalí. Výjimečnost a dlouhá výdrž této květinovo-pudrové parfémované vody spočívá ve vysoké koncentraci esenciálních olejů, silic a dalších vzácných přírodních ingrediencí.

Vytvořte si kompletní sbírku exkluzivních vůní NOVELLISTA
Zaujala vás tato vůně? Pak by vám neměly uniknout ani další parfémy značky NOVELLISTA. Uznávaní parfémáři z francouzského Grasse vytvořili celkem 10 unikátních kompozic a každá z nich je inspirovaná světovými knižními legendami. Pro všechny okamžiky života tak najdete vždy tu pravou vůni, která je povznese na nový, zcela nevšední zážitek. Váš parfém, váš příběh.

Důležitá upozornění:

Hořlavé.

Celý text

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
růžový pepř, mandarinka, hruška
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
jasmín sambac, růže, pačuli
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
santalové dřevo, ambra, elemi
Druh vůně
květinová, chypre

Recenze Novellista Silk Destiny27