Přejít na hlavní obsah
NOVELLISTA Calypso Fountain parfémovaná voda pro ženy
NOVELLISTA Calypso Fountain parfémovaná voda pro ženy
NOVELLISTA Calypso Fountain parfémovaná voda pro ženy
NOVELLISTA Calypso Fountain parfémovaná voda pro ženy
NOVELLISTA Calypso Fountain parfémovaná voda pro ženy
NOVELLISTA Calypso Fountain parfémovaná voda pro ženy
Praktická velikost vhodná na cesty.
Cestovní balení
Hlava
bergamot, citrus Chinotto, klementinka
Srdce
Piña Colada, jasmín, růže, lotos
Základ
santalové dřevo, ambra, pižmo
Druh vůněcitrusová, květinová
Velikost balenícestovní balení (do 100 ml)

Vůně inspirovaná Homérovým příběhem lásky z eposu Odyssea 

Představte si východ slunce na pobřeží – prchavý a něžný okamžik zrození nového dne – a vnímejte všechny tóny středomořského ostrova. Parfémovaná voda NOVELLISTA CALYPSO FOUNTAIN vás přenese na pláž, kde je vzduch prosycený šťavnatými svěžími tóny citrusů a opojnou vůní květin. Tento závan léta dodá jiskru vašim všedním dnům.  

  • dámská vodní vůně s květinovým srdcem
  • podtrhne ženskost a jedinečnost své nositelky
  • vůně je dílem parfémářky Caroline Sabas

Díky vysoké koncentraci esenciálních olejů a nejčistších a nejdražších silic si tuto atmosféru můžete užívat skutečně dlouho. To vše v nadčasovém a vysoce elegantním flakonu. 

Složení vůně 
Ihned po přivonění vás okouzlí jiskřivé tóny bergamotu a chinotto pomerančů a společně s vůní šťavnatého ananasu ve vás vzbudí pocit očekávání a radosti. Svěží kompozici doplní opojné květinové aroma, zastoupené exotickými lotosovými květy, jasmínovými lístky a elegantní růží. Jako sluneční paprsky vás pohladí teplé dřevité tóny santalového a palmového dřeva v základu, které harmonicky doplňuje sladká zlatá ambra a průzračné pižmo. 

Inspirace vůně: Odyssea 
Vůně NOVELLISTA CALYPSO FOUNTAIN byla inspirována Homérovým eposem Odyssea. Ten zachycuje 10letou cestu ithackého krále z trojské války a jeho nehynoucí lásku k milované ženě. Příběh, který se zrcadlí v této vůni, se odehrává na ostrově Ogygia, kde hrdina ztroskotal. Tam ho našla a zachránila krásná nymfa Kalypso. Okamžitě se do krále zamilovala a držela ho na ostrově dlouhých 7 let. A právě samotná vůně ostrova, lehká a svěží jako vánek, a příběh nehynoucí lásky se otiskly do tohoto parfému.  

Vytvořte si kompletní sbírku exkluzivních vůní NOVELLISTA 
Zaujala vás vůně NOVELLISTA? Nechte se okouzlit i dalšími ze 17 unikátních kompozic inspirovaných světovými knižními legendami, které vytvořili uznávaní parfémáři z francouzského Grasse. Pro všechny okamžiky života tak najdete vždy tu pravou vůni. Váš parfém, váš příběh.

NOVELLISTACalypso Fountain parfémovaná voda pro ženy

14×
10 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: NVL04407