Novellista Blue Fortuneparfémovaná voda unisex

11×
Novellista Blue Fortune parfémovaná voda unisex
Novellista Blue Fortune parfémovaná voda unisex
Doprava zdarma
Nové
75 ml
2 200

Kód: NVL04273 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Novellista Blue Fortune
Složení

Pokud vás lákají dobrodružství, jděte jim vstříc! Parfémovaná voda NOVELLISTA BLUE FORTUNE vám dodá potřebnou odvahu, energii a stane se vaším nepostradatelným doplňkem. S touto vůní každou situaci zvládnete s nevšední grácií. 

  • genderově neutrální chypre vůně s ovocnými tóny
  • vůně vám umožní naplno prožívat dobrodružné okamžiky
  • o vznik vůně se zasloužil parfémář Christian Vermorel

Složení vůně
Dokonalý pocit svěžesti ve vás probudí úvodní kombinace limetového oleje s čistou, jemně nahořklou vůní jalovce doplněná o teplé tóny puškvorce. Poté na sebe upoutá pozornost svou elegancí čistá esence z růže s jemným jasmínem a šáchorem. Hluboké tóny, téměř jako ze dna moře, pak tvoří esenciální olej z elemi, cedrové dřevo a pačuli.

Inspirace vůně: Hrabě Monte Christo
Příběh Hrabě Monte Christo od francouzského spisovatele Alexandra Dumase odkrývá aspekty lidských mravů, cti a dobrodružného charakteru. Mistrně popisuje touhu po svobodě a dotýká se i tématu hodnoty bohatství. Silný příběh, který strhl mnoho čtenářů, se stal dokonalou předlohou pro tuto parfémovanou vodu, která se stejnou intenzitou uchvátí vaše smysly.

Vůně NOVELLISTA BLUE FORTUNE vyniká nejen svým příběhem, ale i výdrží. Vděčí za to přírodním silicím v nejčistší podobě, i dalším vzácným ingrediencím a esenciálním olejům. To vše ve vysoké koncentraci.

Vytvořte si kompletní sbírku exkluzivních vůní NOVELLISTA
Zaujala vás tato vůně? Pak by vám neměly uniknout ani další parfémy značky NOVELLISTA. Uznávaní parfémáři z francouzského Grasse vytvořili celkem 10 unikátních kompozic a každá z nich je inspirovaná světovými knižními legendami. Pro všechny okamžiky života tak najdete vždy tu pravou vůni, která je povznese na nový, zcela nevšední zážitek. Váš parfém, váš příběh.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
limetka, puškvorec, jalovcové bobule
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
šáchor, růže, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
cedrové dřevo, olej elemi, pačuli
Druh vůně
ovocná, chypre

Recenze Novellista Blue Fortune11