Nonique Anti-Agingkrém na ruce pro suchou pokožku

Nonique Anti-Aging krém na ruce pro suchou pokožku
Nonique Anti-Aging krém na ruce pro suchou pokožku
75 ml

Kód: NON0593 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Nonique Anti-Aging
Vlastnosti

Popis:
Nonique Anti-Aging krém na ruce pro suchou pokožku vyniká svými hydratačními schopnostmi. Bohatý krém obsahuje plody tropického ovoce Noni, které vyživuje, chrání a regeneruje namáhanou a suchou pokožku. Krém je obohacen o plody Acai, silného antioxidantu, který slouží jako ochrana před volnými radikály a zpomaluje tak proces stárnutí pokožky. Krém nejenže bojuje proti stárnutí pokožky, ale současně ji i zklidňuje díky blahodárné aloe vera. Ruce jsou tak jemné a regenerované.
Nonique Anti-Aging krém na ruce pro suchou pokožku okouzlí vůni malin, granátového jablka a plodů Acai.

Účinky:

  • hydratuje a regeneruje
  • vyživuje
  • zjemňuje pokožku rukou
  • slouží jako prevence proti stárnutí pokožky
  • chrání pokožku

Složení:

  • plody karibského ovoce Noni – vyživují, chrání a regenerují pokožku
  • granátové jablko – napomáhá regeneraci pokožky, hydratuje
  • plody Acai – jako silný antioxidant chrání pokožku před volnými radikály
  • aloe vera – má zklidňující účinky

Typ pokožky:
Vhodný pro suchou pokožku.
 
Jak aplikovat:
Vmasírujte do pokožky rukou, kdykoliv je potřeba.

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pokožky
suchá

O značce Nonique

Kosmetika NONIQUE | Značka NONIQUE byla založena relativně nedávno v Německu a zahrnuje těchto pět kolekcí: Anti-Aging, Extreme Energy, Hydration, Tropic a Vital. Jedná se o BIO kosmetiku vyznačující se velice příjemnou vůní, vysokou kvalitou, dlouhou trvanlivostí a originalitou.
Základem veškerých produktů NONIQUE je výtažek z plodů keře NONI (Morinda citrifolia), který roste na Tahiti a dalších ostrovech francouzské Polynésie. V našich končinách je toto ovoce prakticky neznámé, neboť ho lze skladovat jen poměrně krátkou dobu a navíc není zrovna chutné. Obsahuje ale množství vitamínu C, selenu, mastných kyselin a dalších zdraví prospěšných látek. Proto je už od nepaměti používáno v polynéském lidovém léčitelství.
NONIQUE je nicméně hrdá zejména na to, že nepoužívá žádné přísady na bázi ropy či minerálních olejů ani syntetické vůně a barviva. Kromě výše zmíněného NONI se v této kosmetice nachází rovněž extrakt z Aloe Vera a dalších až 14 aktivních složek přírodního (ne však živočišného) původu.
Díky tomu přípravky NONIQUE získaly prestižní certifikát BDIH, který je zárukou toho, že nejsou škodlivé lidskému organismu, nebyly testovány na zvířatech a jsou vyráběny z rostlinných ingrediencí pocházejících z kontrolovaných sběrů ve volné přírodě nebo z ekologického zemědělství. Na obalech většiny z nich nově naleznete také ochrannou známka Vegan, udělovanou britskou neziskovou organizací Vegan Society.
Značka NONIQUE jistě zaujme všechny jedince, kteří mají citlivou a problematickou pleť, chtějí vyzkoušet pověstné účinky ovoce NONI, preferují kosmetiku bez přísad jako parafiny, parabeny, PEG, silikony atd., vyhledávají produkty bez živočišných složek.

Recenze Nonique Anti-Aging