NOBEAUV & LED gelový lak na nehty s použitím UV/LED lampy lesklý

8×
NOBEA UV & LED gelový lak na nehty s použitím UV/LED lampy lesklý
NOBEA UV & LED gelový lak na nehty s použitím UV/LED lampy lesklý

Také milujete pocit čerstvě nalakovaných nehtů? Ale taky vás vždycky otráví, že se už třetí den začíná od krajů odlupovat? V tom případě potřebujete gelový lak na nehty NOBEA UV & LED, který klidně i po dvou týdnech vypadá stejně dokonale, jako v den nanesení.

Péče o domácnost, o děti, mytí vlasů ani nic podobného neohrozí barvu, lesk či celistvost laku. Tajemství spočívá v jeho složení a také zapečení pod speciální lampou. Jakmile ho jednou vyzkoušíte, nikdy se už nevrátíte ke klasickým lakům.

Vlastnosti:

  • určené k vytvrzení pod lampou (ideálně NOBEA UV & LED)
  • výsledek vydrží bezchybný bez olupování řadu dní
  • zanechávají sytou barvu s vysokým leskem
  • v mnoha odstínech + průhledný base coat a top coat
  • neomezuje vás v činnosti – je ihned vytvrzený
  • snadno se nanáší i odstraňuje
  • nevytváří výpotek

Jak aplikovat:
Nejprve naneste podkladovou vrstvu – base coat NOBEA UV & LED. Poté naneste barevný lak NOBEA UV & LED a na závěr finální vrstvu – top coat NOBEA UV & LED. Po každé aplikované vrstvě vytvrzujte lak 30 sekund v LED lampě nebo 2 minuty v UV lampě. V zapékací lampě NOBEA UV & LED postačí 30 sekund.

Notino tip:
Nezapomeňte ani na odlakovač s obsahem acetonu a buničinu, které jsou potřebné pro odstranění laku. Buničinu stačí napustit odlakovačem, přiložit na nehet, zabalit jej do alobalu a cca po 10 minutách pomocí pomerančového dřívka lak odstranit.

Kompletní složení:

DI-HEMA TRIMETHYLHEXYL DICARBAMATE, HYDROXYPROPYL METHACRYLATE, HEMA, HYDROXYCYCLOHEXYL PHENYL KETONE, ETHYL TRIMETHYLBENZOYL PHENYLPHOSPHINATE, CI 60725 Za složení výrobku odpovídá výrobce. Z důvodu případných změn doporučujeme kontrolovat složení výrobku přímo na jeho obale.
Celý text

Vlastnosti

Odstín
modrý
Typ laku
gelový
Efekt
perleťový, lesklý, dlouhotrvající

Francouzská značka dekorativní kosmetiky NOBEA spojuje nejnovější technologie potahovaných pigmentů s osvědčenými 100% přírodními ingrediencemi. Oceníte jistě jednoduchost aplikace i výdrž všech produktů jako jsou laky na nehty, řasenka s 3D efektem, hydratační rtěnka nebo lesklá rtěnka NOBEA lipgloss. Objevte produkty vysoké kvality za dostupnou cenu a buďte dokonalá, jedním tahem. Značku NOBEA najdete exkluzivně pouze na Notinu.