Nivea Sun Kids

dětský barevný sprej na opalování SPF 50+

Nivea Sun Kids dětský barevný sprej na opalování SPF 50+
Nivea Sun Kids dětský barevný sprej na opalování SPF 50+
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: NIV2099 | Více než 20 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
pondělí 26. 8. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 25. 8. 2019
Nivea Sun Kids
200 ml | 247

Popis produktu Nivea Sun Kids

Sprej na opalování Nivea Sun s vysokým ochranným faktorem 50+ ochrání pokožku před slunečním zářením. Díky vysoké ochraně UVA A UVB je vhodný hlavně pro dětskou kůži. Je také dermatologicky tetován, a tak s ním bude pokožka dítěte v bezpečí. Krém je silně vodě-odolný, proto vydrží na kůži i při koupání. Krém je zabarvený, aby bylo jednodušší jej rovnoměrně rozetřít. Díky barvě je vždy vidět, kde krém není a kde je jej naopak mnoho. Před škodlivými účinky slunečních paprsků tak ochrání celé tělo rovnoměrně a spolehlivě.

Vlastnosti:

  • ochraňuje pokožku před sluncem

Jak aplikovat:
Naneste krém na pokožku v dostatečném množství předtím, než se budete slunit.  Důkladně jej rozetřete. Nezapomeňte lahvičku před použitím proklepat.

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Ochranný faktor
velmi vysoká ochrana (SPF 50+)
Typ pleti
citlivá
Typ pokožky
citlivá

O značce Nivea

Světoznámá značka Nivea byla založena v Německu roku 1911. Za jejím vznikem stál vizionář a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, který dokázal spojit olej a vodu do stabilního krému. U názvu značky pak vycházel z latinského pojmenování pro sníh, kdy se nechal inspirovat čistě bílou barvou produktu. Právě tak vznikl dnes už legendární Nivea krém.

V roce 1925 získal výrobek nový ikonický modrý obal, ale svým obsahem je po celou dobu až dodnes zcela věrný původní receptuře. Klasický krém Nivea se stal součástí života mnoha generací. Účinně vyživuje pleť a pokožku a díky své sametově jemné textuře a specifické vůni je pro mnohé krásnou připomínkou dětství.

Dnes kosmetika Nivea představuje už celou řadu kvalitních a pečujících přípravků, které jsou dostupné všem. Své příznivce si rychle získal Nivea opalovací krém nebo ryze pánská kolekce kosmetiky Nivea Men. Nivea pečuje o pleť a pokožku již více než 100 let a za tu dobu se stala skutečným členem milionů rodin po celém světě.