Nivea Silk Mousse Sweet Snowflakes

kosmetická sada I.

Nivea Silk Mousse Sweet Snowflakes kosmetická sada I.
Nivea Silk Mousse Sweet Snowflakes kosmetická sada I.
Nivea Silk Mousse Sweet Snowflakes kosmetická sada I.
Novinka
260
Sleva 20%
209

Kód: NIV03310 | Více než 20 ks skladem

Sada obsahuje: pečující sprchová pěna Silk Mousse Sweet Snowflakes 200 ml + antiperspirant proti bílým a žlutým skvrnám Black & White Invisible Fresh 200 ml + balzám na rty Labello Strawberry Shine 4,8 g

ks
Večerní doručení Brno
Již zítra úterý 20. 11. 2018
Osobní odběr
Již zítra úterý 20. 11. 2018
Dárek pro vás
Pouze tenhle týden můžete získat 25% slevu na tento produkt. Použijte kód bf25cz. Více informací najdete zde. Akce se nevztahuje na produkty v akci a ve výprodeji.
Nivea Silk Mousse Sweet Snowflakes
| 209

O značce Nivea

Světoznámá značka Nivea byla založena v Německu roku 1911. Za jejím vznikem stál vizionář a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, který dokázal spojit olej a vodu do stabilního krému. U názvu značky pak vycházel z latinského pojmenování pro sníh, kdy se nechal inspirovat čistě bílou barvou produktu. Právě tak vznikl dnes už legendární Nivea krém.

V roce 1925 získal výrobek nový ikonický modrý obal, ale svým obsahem je po celou dobu až dodnes zcela věrný původní receptuře. Klasický krém Nivea se stal součástí života mnoha generací. Účinně vyživuje pleť a pokožku a díky své sametově jemné textuře a specifické vůni je pro mnohé krásnou připomínkou dětství.

Dnes kosmetika Nivea představuje už celou řadu kvalitních a pečujících přípravků, které jsou dostupné všem. Své příznivce si rychle získal Nivea opalovací krém nebo ryze pánská kolekce kosmetiky Nivea Men. Nivea pečuje o pleť a pokožku již více než 100 let a za tu dobu se stala skutečným členem milionů rodin po celém světě.