NiveaMen Deep dárková sada (na tělo) pro muže

Nivea Men Deep dárková sada (na tělo) pro muže
Nivea Men Deep dárková sada (na tělo) pro muže
Rozbalený produkt, který může být lehce použitý nebo bez původního obalu.
Rozbaleno
132

Více než 5 ks skladem | Kód: NIV05191

Rozbalený produkt, který může být lehce použitý nebo bez původního obalu.

antiperspirant ve spreji 150 ml + sprchový gel na tvář, tělo a vlasy 250 ml

1
Večerní doručení Brno
pondělí 29. 11. 2021
Osobní odběr
pondělí 29. 11. 2021

Udělejte radost kosmetickým setem Nivea Men Deep, který je plný pánské kosmetiky pečující o tělo. Potěší každého moderního muže, který dbá o svůj zevnějšek.

Sada obsahuje:

  • antiperspirant ve spreji 150 ml
  • sprchový gel na tvář, tělo a vlasy 250 ml

Vlastnosti:

  • mix produktů ke každodennímu používání
  • zajišťuje komplexní péči o mužskou pokožku
  • vhodný jako skvělý dárek

Jak používat:
Každý produkt z kosmetického setu používejte dle jeho návodu.

Důležitá upozornění:

Extrémně hořlavý aerosol. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F.
Celý text

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
dárková sada

Světoznámá značka Nivea byla založena v Německu roku 1911. Za jejím vznikem stál vizionář a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, který dokázal spojit olej a vodu do stabilního krému. U názvu značky pak vycházel z latinského pojmenování pro sníh, kdy se nechal inspirovat čistě bílou barvou produktu. Právě tak vznikl dnes už legendární Nivea krém.

V roce 1925 získal výrobek nový ikonický modrý obal, ale svým obsahem je po celou dobu až dodnes zcela věrný původní receptuře. Klasický krém Nivea se stal součástí života mnoha generací. Účinně vyživuje pleť a pokožku a díky své sametově jemné textuře a specifické vůni je pro mnohé krásnou připomínkou dětství.

Dnes kosmetika Nivea představuje už celou řadu kvalitních a pečujících přípravků, které jsou dostupné všem. Své příznivce si rychle získal Nivea opalovací krém nebo ryze pánská kolekce kosmetiky Nivea Men. Nivea pečuje o pleť a pokožku již více než 100 let a za tu dobu se stala skutečným členem milionů rodin po celém světě.