Nivea Creme Smooth

tekuté mýdlo s bambuckým máslem

Nivea Creme Smooth tekuté mýdlo s bambuckým máslem
Nivea Creme Smooth tekuté mýdlo s bambuckým máslem
250 ml

Kód: NIV1899 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Nivea Creme Smooth
250 ml

Popis produktu Nivea Creme Smooth

Popis:
Pro znatelně hebkou a vláčnou pokožku rukou každý den. Krémové tekuté mýdlo na ruce s bambuckým máslem chrání pokožku rukou a pečuje o ni během mytí. Dermatologicky testováno a schváleno.

Účinky:

  • chrání pokožku rukou
  • pečuje o pokožku rukou během mytí

Typ pokožky:
Pro všechny typy pokožky.

Jak aplikovat:
Naneste na vlhkou pokožku rukou a opláchněte.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Nivea

Světoznámá značka Nivea byla založena v Německu roku 1911. Za jejím vznikem stál vizionář a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, který dokázal spojit olej a vodu do stabilního krému. U názvu značky pak vycházel z latinského pojmenování pro sníh, kdy se nechal inspirovat čistě bílou barvou produktu. Právě tak vznikl dnes už legendární Nivea krém.

V roce 1925 získal výrobek nový ikonický modrý obal, ale svým obsahem je po celou dobu až dodnes zcela věrný původní receptuře. Klasický krém Nivea se stal součástí života mnoha generací. Účinně vyživuje pleť a pokožku a díky své sametově jemné textuře a specifické vůni je pro mnohé krásnou připomínkou dětství.

Dnes kosmetika Nivea představuje už celou řadu kvalitních a pečujících přípravků, které jsou dostupné všem. Své příznivce si rychle získal Nivea opalovací krém nebo ryze pánská kolekce kosmetiky Nivea Men. Nivea pečuje o pleť a pokožku již více než 100 let a za tu dobu se stala skutečným členem milionů rodin po celém světě.