Nivea Care & Hold

regenerační pěnové tužidlo pro extra silnou fixaci

Nivea Care & Hold regenerační pěnové tužidlo pro extra silnou fixaci
Nivea Care & Hold regenerační pěnové tužidlo pro extra silnou fixaci
Nivea Care & Hold regenerační pěnové tužidlo pro extra silnou fixaci
Skrýt produkty se speciální slevou
Kód: NIV2102 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Nivea Care & Hold
150 ml | 66

Popis kosmetiky Nivea Care & Hold

Pěnové tužidlo Nivea Care & Hold dodá vašemu účesu styl. Udrží všechny neposedné vlasy tam, kde je budete chtít. Fixuje vlasy dlouhodobě a díky Eucerinu i bez zatěžování. Můžete tedy vypadat skvěte a nemít výčitky svědomí, že si ničíte vlasy. A až bude čas účes rozpustit, tužidlo Nivea se jednoduše vyčesává, protože neslepuje vlasy.

Vlastnosti:

  • fixuje účes
  • chrání před zatěžováním
  • neslepuje vlasy

Složení:

  • eucerin – pečuje o vlasy

Jak aplikovat:
Naneste dávku tužidla o velikosti meruňky na vlhké vlasy a upravte je dle libosti. Pro optimální výsledek používejte pro péči o vlasy také výrobky z řady Nivea Hairmilk.

O značce Nivea

Světoznámá značka Nivea byla založena v Německu roku 1911. Za jejím vznikem stál vizionář a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, který dokázal spojit olej a vodu do stabilního krému. U názvu značky pak vycházel z latinského pojmenování pro sníh, kdy se nechal inspirovat čistě bílou barvou produktu. Právě tak vznikl dnes už legendární Nivea krém.

V roce 1925 získal výrobek nový ikonický modrý obal, ale svým obsahem je po celou dobu až dodnes zcela věrný původní receptuře. Klasický krém Nivea se stal součástí života mnoha generací. Účinně vyživuje pleť a pokožku a díky své sametově jemné textuře a specifické vůni je pro mnohé krásnou připomínkou dětství.

Dnes kosmetika Nivea představuje už celou řadu kvalitních a pečujících přípravků, které jsou dostupné všem. Své příznivce si rychle získal Nivea opalovací krém nebo ryze pánská kolekce kosmetiky Nivea Men. Nivea pečuje o pleť a pokožku již více než 100 let a za tu dobu se stala skutečným členem milionů rodin po celém světě.