Nivea Creme Care

kosmetická sada V.

Nivea Creme Care kosmetická sada V.
Nivea Creme Care kosmetická sada V.
Nivea Creme Care kosmetická sada V.
Speciální sleva
219
Sleva 14%
kosmetická sada V.
189

Kód: NIV02870 | 1 ks skladem

Lehce pomačkaný obal | Obsah výrobku: 100%

Sada obsahuje: výživné tělové mléko Body Milk 250 ml + antiperspirant ve spreji Protect & Care 150 ml + univerzální krém Creme 30 ml

ks
Večerní doručení Brno
pondělí 25. 2. 2019
Osobní odběr
Již zítra neděle 24. 2. 2019
Nivea Creme Care
kosmetická sada V. | 189

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Typ sady
kosmetická sada

O značce Nivea

Světoznámá značka Nivea byla založena v Německu roku 1911. Za jejím vznikem stál vizionář a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, který dokázal spojit olej a vodu do stabilního krému. U názvu značky pak vycházel z latinského pojmenování pro sníh, kdy se nechal inspirovat čistě bílou barvou produktu. Právě tak vznikl dnes už legendární Nivea krém.

V roce 1925 získal výrobek nový ikonický modrý obal, ale svým obsahem je po celou dobu až dodnes zcela věrný původní receptuře. Klasický krém Nivea se stal součástí života mnoha generací. Účinně vyživuje pleť a pokožku a díky své sametově jemné textuře a specifické vůni je pro mnohé krásnou připomínkou dětství.

Dnes kosmetika Nivea představuje už celou řadu kvalitních a pečujících přípravků, které jsou dostupné všem. Své příznivce si rychle získal Nivea opalovací krém nebo ryze pánská kolekce kosmetiky Nivea Men. Nivea pečuje o pleť a pokožku již více než 100 let a za tu dobu se stala skutečným členem milionů rodin po celém světě.