Nivea 3in1 Refreshing

odličovací ubrousky pro normální pleť

Nivea 3in1 Refreshing odličovací ubrousky pro normální pleť
Nivea 3in1 Refreshing odličovací ubrousky pro normální pleť
Nivea 3in1 Refreshing odličovací ubrousky pro normální pleť
Double Pack 2 x 25 ks

Kód: NIV2242 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Nivea 3in1 Refreshing
Double Pack 2 x 25 ks

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Nivea 3in1 Refreshing

Produkt Nivea 3in1 Refreshing oceníte zejména pro praktičnost nejen na cestách, ale i při své každodenní večerní rutině péče o pleť.

Vlastnosti:

  • efektivně odličuje veškerý make-up
  • zanechává pleť svěží
  • hydratuje a zjemňuje pleť
  • zanechává pleť zcela čistou

Jak používat:
Vyjměte ubrousek a jemně jím z pleti setřete make-up i veškeré nečistoty. Po použití balení důkladně uzavřete, abyste zabránili vysychání ubrousků.

Vlastnosti

Konzistence
ubrousky
Typ pleti
normální

O značce Nivea

Světoznámá značka Nivea byla založena v Německu roku 1911. Za jejím vznikem stál vizionář a farmaceut Dr. Oscar Troplowitz, který dokázal spojit olej a vodu do stabilního krému. U názvu značky pak vycházel z latinského pojmenování pro sníh, kdy se nechal inspirovat čistě bílou barvou produktu. Právě tak vznikl dnes už legendární Nivea krém.

V roce 1925 získal výrobek nový ikonický modrý obal, ale svým obsahem je po celou dobu až dodnes zcela věrný původní receptuře. Klasický krém Nivea se stal součástí života mnoha generací. Účinně vyživuje pleť a pokožku a díky své sametově jemné textuře a specifické vůni je pro mnohé krásnou připomínkou dětství.

Dnes kosmetika Nivea představuje už celou řadu kvalitních a pečujících přípravků, které jsou dostupné všem. Své příznivce si rychle získal Nivea opalovací krém nebo ryze pánská kolekce kosmetiky Nivea Men. Nivea pečuje o pleť a pokožku již více než 100 let a za tu dobu se stala skutečným členem milionů rodin po celém světě.