Nioxin System 4

šampon pro výrazně řídnoucí, jemné a chemicky ošetřené vlasy

14×
Nioxin System 4 šampon pro výrazně řídnoucí, jemné a chemicky ošetřené vlasy
Nioxin System 4 šampon pro výrazně řídnoucí, jemné a chemicky ošetřené vlasy
300 ml

Kód: NIO1485 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Nioxin System 4

Popis:
Bojujte s výrazně řídnoucími vlasy pomocí Nioxin System 4! Šampon je vyroben speciálně pro chemicky ošetřené vlasy. Svými vlastnostmi zaručuje dokonalé vyčistění pokožky hlavy a vlasů od všech nečistot a přebytečného mazu.

Následně poskytuje kůži intenzivní přísun vitaminů, antioxidantů a bylinných výtažků, čímž vyživuje a hydratuje kůži. Pomocí unikátní patentované technologie BioAMP šampon Nioxin System 4 posiluje vlasy, zvyšuje jejich objem a výrazně redukuje padání vlasů.

Účinky:

  • důkladně odstraňuje všechny nečistoty a přebytečný maz
  • omezuje vypadávání vlasů
  • zanechává pocit absolutně svěžích vlasů
  • posiluje vlasová vlákna
  • dodává všechny potřební živiny pro růst nových vlasů

Složení:

  • cysteinové aminokyseliny – posilují vlasová vlákna; účinně snižují padání vlasů; brání poškození jemných vlasových vláken
  • speciální komplex výtažků z bílého čaje, máty peprné a ochranných činidel – poskytuje dvojitý technologický štít, který dodává pokožce vláčnost, ochranu a zároveň osvěžuje a revitalizuje vlasy poškozené chemickou úpravou

Jak aplikovat:
Aplikujte do mokrých vlasů a vytvořte pěnu. Nechte působit 1 minutu a důkladně opláchněte. V případě potřeby postup opakujte.

Vlastnosti

Typ vlasů
jemné vlasy, řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů
Účinek
stimulace růstu vlasů, větší objem vlasů

O značce Nioxin

Americkou značku Nioxin založila v roce 1987 Eva Graham, která se začala hlouběji zajímat o alopecii a problematiku její léčby. Díky spolupráci s odborníky v oblasti dermatologie a dalších vědních oborů se jí nakonec podařilo dosáhnout svého hlavního cíle – vyvinout novou generaci přípravků proti vypadávání vlasů.

Není žádným tajemstvím, že boj s alopecií je velmi náročný. Značka Nioxin však zabodovala v klinických testech i spotřebitelském průzkumu (více než 70 % respondentů zaznamenalo viditelné zlepšení již během prvního měsíce).

Kosmetika Nioxin opakovaně triumfovala v prestižní soutěži Stylist Choice Award a její účinky potvrzuje celá řada celebrit i profesionálních kadeřníků. Nioxin představuje skutečnou revoluci v péči o řídnoucí vlasy.