Nioxin 3D Styling Instant Fullness suchý šampon

1×
Nioxin 3D Styling Instant Fullness suchý šampon
Nioxin 3D Styling Instant Fullness suchý šampon
180 ml
253

Kód: NIO02329 | Skladem
1
Zásilkovna
pondělí 21. 6. 2021
Osobní odběr
Již zítra neděle 20. 6. 2021

Popis Nioxin 3D Styling Instant Fullness
Vlastnosti

Však to sami znáte, občas prostě není čas umýt si vlasy a dokonale je vyfoukat. Než začnete propadat panice, vezměte do ruky suchý šampon Nioxin 3D Styling Instant Fullness. Stačí pár stříknutí spreje, a váš účes bude viditelně osvěžený až na 24 hodin.

Rychle pohltí přebytečný maz, vlasy budou vypadat okamžitě hustší a zanechá váš účes plný objemu. A jeho nesporná výhoda? Pokud opravdu nestíháte, můžete ho bez obav používat každý den.

Vlastnosti:

  • rychle absorbuje z vlasů nadbytečný maz
  • až na 24 hodin účes osvěžuje a oživuje
  • poskytuje účesu až 2násobný objem
  • zvyšuje průměr jednotlivých vlasů
  • viditelně dodává kadeřím na hustotě
  • vhodný pro každodenní použití
  • dermatologicky testováno

Jak aplikovat:
Nastříkejte ze vzdálenosti 20–30 cm ke kořínkům suchých vlasů. Poté jemně pročešte kartáčem a upravte tak, jak jste zyklí.

Notino tip:
Suchý šampon Nioxin 3D je vhodný jako doplněk při používání vlasové péče z řady Nioxin 3.

Vlastnosti

Typ vlasů
jemné vlasy, všechny typy vlasů
Účinek
hustota a vitalita, objem vlasů, regulace nadbytečného mazu
Typ pokožky hlavy
citlivá pokožka hlavy, mastná pokožka hlavy
Problém s vlasy
řídnoucí vlasy a vypadávaní vlasů

O značce Nioxin

Řekněte sbohem problémům s řídnoucími vlasy, které postrádají sílu, objem a lesk. Kosmetika Nioxin pečuje o pokožku hlavy, jejíž zdraví je pro růst vlasů nezbytné, a vlasová vlákna vyživuje už od kořínků.

Za vznikem značky Nioxin stojí Eva Graham, dáma, která zažila nadměrné vypadávání vlasů na vlastní kůži. Po porodu totiž přišla o polovinu vlasů a marně hledala přípravky, které by jí pomohly. Rozhodla se tedy najít cestu sama a ve spolupráci s odborníky v oblasti dermatologie se roku 1987 zrodily první Nioxin produkty. Revoluční vlasová péče okamžitě dobyla salóny a během následujících let již Nioxin kosmetika pomáhala lidem po celém světě.

Mezi vlasovými produkty Nioxin nyní najdete vyhlášenou vlasovou kúru pro zesílení průměru vlasu s okamžitým efektem Nioxin Diaboost, na kterou zákazníci nedají dopustit, nebo šampon Nioxin System v 6 variantách pro každý typ vlasů. Nioxin System 1 je vhodný pro jemné vlasy, Nioxin System 3 pro změnu ocení majitelky barvených kadeří. Posilující maska Nioxin 3D Intensive pak navrátí sílu poškozeným a křehkým vlasům.

Recenze Nioxin 3D Styling Instant Fullness1