Niche parfémy podle druhu vůně

CO JE TAK VZRUŠUJÍCÍ A JEDINEČNÉ NA NICHE PARFÉMECH?

Vzácné ingredience, neobvyklé vonné kompozice i velmi složitý postup výroby. To jsou charakteristiky jedinečných niche parfémů, které dalece vybočují z obvyklého mainstreamu.

Na komponování niche vůní se podílí skuteční mistři v oboru, kteří se nebojí nekonvenčních spojení vonných esencí a neobvyklých vyznění. Niche parfémy často vznikají v malých parfémářských dílnách velmi složitými postupy. Důraz je přitom kladen na vzácné ingredience, které pochází z nejrůznějších koutů světa. Najdete v nich třeba vzácnou damašskou růži, esence drahých kamenů nebo oud z Laosu. Ty jsou v niche parfémech obsaženy v té nejčistší možné podobě.

 

Niche parfémy jsou originální vůně, které ocení i ti nejnáročnější parfémoví znalci a všichni milovníci vůní, kteří rádi poznávají nové nevšední a exotické vonné tóny. Objevte svět osobitých vůní, se kterými se běžně nesetkáte. U nás najdete ty nejlepší niche parfémy pro ženy, pro muže i velké množství unisex vůní od vyhlášených značek Amouage, Montale, Annick Goutal nebo Creed.

celý text skrýt text

Máte vybráno

  • Parfémy
  • Niche
  • Pro ženy
  • Dřevitá

Otevřít filtr Sbalit filtr

Cenové rozpětí

Značka

Zobrazit další …

Řazeno od nejprodávanějších Podle značky A-Z Podle ceny

12 3 25

12 3 4 5 25 Zobrazit další Nahoru