Neutrogena Norwegian Formula® Deep Moisture hloubkově hydratační tělové mléko s olejem

Neutrogena Norwegian Formula® Deep Moisture hloubkově hydratační tělové mléko s olejem
Neutrogena Norwegian Formula® Deep Moisture hloubkově hydratační tělové mléko s olejem
400 ml
194

Kód: NEU1642 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Neutrogena Norwegian Formula® Deep Moisture
Vlastnosti

Popis:
Neutrogena hloubkově hydratační tělové mléko s olejem s norskou recepturou je vynikající péčí pro suchou pokožku. Díky tomu, že působí hluboko v pokožce, dokáže poskytnout dlouhodobou hydrataci a to až po dobu 24 hodin. Klinicky bylo dokázáno, že hydratuje až 10 horních vrstev pokožky. Složení je obohacené o sezamový olej, který zanechává pokožku extra jemnou po celý den a sametovou na dotek.
Je vhodné pro celou rodinu. Po použití Neutrogena hloubkově hydratačního tělového mléka s olejem bude vaše pokožka krásně vláčná a hedvábně jemná.
Tělové mléko má velmi příjemnou konzistenci, která nelepí. Nezanechává pocit mastné nebo lepkavé pokožky a je jemně parfémováno.

Účinky:

  • hydratuje do hloubky
  • vyživuje
  • zvláčňuje a chrání pokožku

Složení:

  • sezamový olej - zanechává pokožku extra jemnou po celý den a sametovou na dotek

Typ pokožky:
Vhodné pro suchou pokožku.

Jak aplikovat:
Aplikujte tělové mléko na suchou pokožku celého těla.

Vlastnosti

Typ pokožky
suchá

O značce Neutrogena

Neutrogena poskytuje účinnou péči o pleť a pokožku téměř celé jedno století. Historie značky sahá až do roku 1930, kdy Manny Stolaroff začal dodávat produkty do salónů krásy. Zlom nastal v roce 1954, kdy se dozvěděl o vlastnostech mýdla vyrobeného vnukem Napoleonova osobního lékaře. Mýdlo nedráždilo pokožku a snadno se smývalo. Stolaroff jím byl tolik fascinovaný, že ho začal sám distribuovat pod názvem Neutrogena.

Následně vše nabralo rychlý spád. V 60. letech založil stejnojmennou společnost Neutrogena a dalším významným milníkem bylo patentování Norské receptury, unikátního složení, které odpovídá potřebám pokožky vystavované drsným klimatickým podmínkám.

Dnes už mezi ikonické produkty značky patří nejen kolekce s Norskou recepturou Neutrogena Visibly Renew, ale také řada péče o pleť Neutrogena Visibly Clear nebo krémy na ruce Neutrogena. Díky využívání aktivních přísad a spolupráci s předními dermatology, tak vzniká kosmetika, která skutečně reflektuje požadavky kůže a zajišťuje pokožce efektivní péči.

Recenze Neutrogena Norwegian Formula® Deep Moisture