Neutrogena Face Care

čisticí ubrousky pro suchou až citlivou pleť

Neutrogena Face Care čisticí ubrousky pro suchou až citlivou pleť
Neutrogena Face Care čisticí ubrousky pro suchou až citlivou pleť
Neutrogena Face Care čisticí ubrousky pro suchou až citlivou pleť
25 ks
99

Kód: NEU1689 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Neutrogena Face Care
25 ks | 99

Popis kosmetiky Neutrogena Face Care

Popis:
Čisticí ubrousky pro suchou až citlivou pleť Neutrogena Face Care přináší perfektní očistu pro vaši pleť. Ubrousky jsou formulovány pro čistění suché a citlivé pleti a zároveň umí odstranit make-up i voděodolnou řasenku. Čisticí ubrousky Neutrogena Face Care vás efektivně a rychle zbaví všech stop líčení, kožního mazu a odhalí čistou krásu vaší pleti. Čistěte svou pleť jednoduše a efektivně s čisticími ubrousky Neutrogena Face Care. Oftalmologicky testováno.

Účinky:

  • zjemňují a hydratují pleť
  • efektivně čistí od nečistot
  • odstraňují make-up a voděodolnou řasenku
  • zanechávají pleť svěží

Typ pleti:
Pro suchou a citlivou pleť.

Jak aplikovat:
Jemně pleť otírejte ubrouskem. Neoplachujte!

Vlastnosti

Konzistence
ubrousky
Podle problému pleti
citlivá a alergická pleť
Typ pleti
citlivá, suchá
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Neutrogena

Neutrogena poskytuje účinnou péči o pleť a pokožku téměř celé jedno století. Historie značky sahá až do roku 1930, kdy Manny Stolaroff začal dodávat produkty do salónů krásy. Zlom nastal v roce 1954, kdy se dozvěděl o vlastnostech mýdla vyrobeného vnukem Napoleonova osobního lékaře. Mýdlo nedráždilo pokožku a snadno se smývalo. Stolaroff jím byl tolik fascinovaný, že ho začal sám distribuovat pod názvem Neutrogena.

Následně vše nabralo rychlý spád. V 60. letech založil stejnojmennou společnost Neutrogena a dalším významným milníkem bylo patentování Norské receptury, unikátního složení, které odpovídá potřebám pokožky vystavované drsným klimatickým podmínkám.

Dnes už mezi ikonické produkty značky patří nejen kolekce s Norskou recepturou Neutrogena Visibly Renew, ale také řada péče o pleť Neutrogena Visibly Clear nebo krémy na ruce Neutrogena. Díky využívání aktivních přísad a spolupráci s předními dermatology, tak vzniká kosmetika, která skutečně reflektuje požadavky kůže a zajišťuje pokožce efektivní péči.